Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

2.Kedi...

nildogcat
nildogcat

2410


Chinchilla 4 aylık bir kızım var.Birde 4.5 Aylık Scottish Fold oğlum var.Ne yaptıysam yapayım dişi kedim erkek kedime saldırıyor...Tıslıyor,pati atıyor,ısırıyor....Nasıl aralarındaki ilişkiyi iyi bir hale getirebilirim.(kesinlikle çiftleştirmeyeceğim,birde bu olayın olmaması için ne yapabilirim?) LÜTFEN BİLGİLİ KİŞİLER CEVAP VERSİN:)

4 Cevap

achill_the_pekemix
achill_the_pekemix

2591


Erkeği kısırlaştırmanız fayda görecektir. Dişiniz yavaş yavaş olgunlaşıyorsa bu olaylar görülür mutlaka. Benim tavsiyem kısırlaştırma.

Sutlac_Lizzy
Sutlac_Lizzy

466


Kısırlaştırmak için aslında çok erken ama genelde dişi kediler korumacı yapıya sahip olduğundan saldırgan olabilirler.yine de kısırlaştırmadan veterinerinize danışın çünkü kedileriniz daha bebek :)

nildogcat
nildogcat

2410


Kısırlaştırmadan aslında korkuyorum.Ölen kedi çok varmış sanırım:/Ben bi veterinerle konuşıyım en iyisi çok teşekkür ediyorum cevaplar için :)

achill_the_pekemix
achill_the_pekemix

2591


Evet erken, yaşı için veterinerle konuşup ayarlamalısınız. Gaz anestezi verilirse ve iyi, güvenilir bir veteriner (içinde parça kalması gibi riskli durumlar var çünkü) yaparsa sorun olmaz, korkmayın:)

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
123 Görüntüleme
4 Cevap
1 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor