Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Hangi ürünleri alacağımı bilemiyorum.

dollfacepersian
dollfacepersian

825


Herkese merhabalar. Siteye yeni üye oldum. 1,5 yaşında bir kedim var. Büyük iken sahiplendiğim için birçok alışkanlığı edilmemişti.Tirmalama tahtası kullanmaması dışında bir sorunumuz kalmadı neredeyse. Suan klasik tırmalama tahtası var fakat hiç kullanmaya yeltenmiyor. Farkli bir ürün almak istiyorum. Biraz araştırdım, paspas şeklinde, duvara monte edilen şeklinde gibi değişik ürünler gördüm. Nasıl bir ürün tercih etmeliyim sizce?
Bunun haricinde kedi evi almak istiyorum. Oyun alanları fazla ,kapalı yuvası az ve bunun tam tersi olanlar var. Hangisi daha iy olur?
Son olarak tırnak makası önerisi yapabilir misiniz?
Cevaplarınızı bekliyorum..

5 Cevap

minnisim
minnisim

713


kedi evi iyi fikir yüksek alırsınız hem oynar hemde yüksek yerde uyumayı severler ben kedime tırmalama tahtası almıyorum hiç komşumda var kedisinin ilgisini bile çekmiyor boşa masraf bence oyuncak vs benim kedim babannemin bazasında tırnaklarını törpülüyo bizim içinde problem olmuyo zaten :) oyuncak konusuna gelirsem bende kedi sahiplenmeden önce herşey almak istedim iyiki almadım benim kedim ilaç ambalajıyla bile mutlu oluyor oynuyor veya zehtinle poşetle, kutuyla vs o konuda sıkıntımız olmuyor oynucak şey buluyor evde :) tırnak makası komşum almıştı kullanımı zor geldi bende normal bizim kullandığımız tırnak makasıyla kesiyorum daha pratik :)

dollfacepersian
dollfacepersian

825


minisim Kedi evi almayı kesinlikle düşünüyorum. Sanırım gözünüzden kaçmış, oyun alanları çok olanlardan mı yoksa kapalı yuvası çok olanlardan mı almalıyım diye sormuştum. Yardımcı olursanız sevinirim. Tırmalama tahtası konusunda deri koltuklarımıza ciddi hasar veriyor. O yüzden kesinlikle almalıyım.Zooplus.com.tr de hem duvara asılabilen hem paspas olarak kullanılabilen bir ürün gördüm. Onu almaya karar verdim. Umarım alışır. Okuduğuma göre bizim tırnak makaslarımız tırnakları kırabiliyormuş. Farklı yazılarda hep bunu okuduğum için kedime özel almaya karar verdim. Pense şeklinde olanların daha iyi olduğunu okudum ve almaya karar verdim. Cevap verdiğin için teşekkür ederim..

minnisim
minnisim

713


Oyun alanı çok olandan alın

karamrve
karamrve

2057


tırnak makası dediğiniz gibi ben d veterinerimizden almıştım pense şeklinde onlar için üretilmiş o yüzden daha sağlıklı.kedi evi için biz bi kapalı bi de açık yatak aldık loş bir ortam istediğinde kapalıya girip yatıyor onun haricinde açık olanda.ama genel olarak çamaşır sepeti tercih ediyor :) tırmalama tahtası boyuna uygun direk şeklinde olanlardan alabilirsiniz,alışmadığında kedi otu spreyi alıp direğe sıkarsınız ilgisini çeker.ama eğer imkanınız varsa hem yuvaları olan büyük tırmalamalar var onlar süper olur oyun alanları da olan,imkanım olduğunda onlardan edinicem hemen.

dollfacepersian
dollfacepersian

825


Karamrve teşekkür ederim yanıtın için Kedi otu spreyi işe yarıyor mu? Sprey değil direk otunu alınmasını duymuştum da. İşe yarıyor ve bağımlılık yapmıyorsa k kedi otu çok iyi olur

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
156 Görüntüleme
5 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor