Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Oğluma eş arıyorum

Ysiva
Ysiva

289


Maltes orta boy ırk 8 kilo istanbul anadolu yakası


3 Cevap

milodelisi
milodelisi

1645


Sokakta bu kadar hayvan başıboş, sahipsiz ve aç şekilde dolanıyorken siz halen köpeğinizi çifleştirme derdindesiniz. Çok afedersiziniz fakat bu sitede sizin köpeğinizi çifleştirmenizde yardımcı olacak birinin olduğunu düşünmüyorum. Eğer kalkıp en yakın barınağa giderseniz bu cinsten ne kadar köpek olduğunu görürsünüz.

Jacqueline
Jacqueline

4137


Kedisini -köpeğini çiftleştirmek isteyen kişilerde anlama sorunu var !!! Her yerde hayvanlarda annelik duygusu yoktur. Hayvanlardaki annelik duygusu sadece emzirene kadardır ama hala kedime köpeğime eş arıyorum ilanları boy boy !!! Sizin gibi düşüncesizler yüzünden o hiç bir zaman gidipte görmediğiniz barınaklar tıklım tıklım !!! Açlık - soğuk- hastalık ve sefaletle dolu binlerce canlarla dolu !!!

tika_waylan
tika_waylan

2577


Barinaklarda yeterince sizin kopeginizden var. Dogurtup dogurtup satan mi satin alip sevgilisine hediye eden ayrilinca arkadasina virakan ordan sokaga atilan mi dersiniz. Artik vazgecin sundan kisirlastirin yavru kopek istiyorsaniz en yakin barinakta istediginiz kadar malteese teriier, cocker, sibirya kurdu, labrador, golden retriever ve bir cok melez sokak koepgi bulabilirsiniz.

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
103 Görüntüleme
3 Cevap
1 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor