Burgu Kemik

(15)

279 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Köpekler İçin Burgu Kemik

Dişleri kaşınan ve yalnız kaldıklarında evdeki eşyaları yemeye meyilli olan köpeklere verilebilecek sağlıklı ve faydalı ürünlerin başında köpek burgu kemik çeşitleri gelir. Bu ürünler onların çiğneme gereksinimlerinin karşılanmasını ve aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmelerini sağlar. Üstelik ödül maması olarak da eğitim süreçlerinde kullanılabilir. İçgüdüsel olarak çiğneme ihtiyaçlarına yanıt verirken diş ve diş eti sağlığını da iyileştiren burgu çubuk çeşitleri Petlebi.com ayrıcalıkları ile sizlere sunuluyor. Sade ya da aromalı olarak sunulan ürünler arasından dostunuzun beğenileri doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.

Burgu Kemik Faydaları

Burgu kemikler hayvansal ürünlerden elde edilmektedir. Dolayısıyla besleyici değerlerinin de olduğu bilinmektedir. Leziz bir atıştırmalık olarak da tercih edilebilen bu ürünler köpeklerin diş ve diş eti sağlıklarına iyi gelir. Sağlıklı ve kuvvetli dişlere kavuşmaları için fırsat sunan bu ürünlerin ağız kokusunu azaltabildiği, dişlerinde plak oluşumunu engelledikleri ve dişleri temizleyebildikleri de bilinmektedir. Çiğneme ihtiyaçlarının karşılanmasını ve enerjilerinin atılmasını da sağladıklarından ev eşyalarına gelebilecek zararların önlenmesinde de etkili oldukları bilinmektedir.

Köpek Burgu Kemik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpekler için özel olarak üretilen burgu kemikler dana ya da tavuk derisinden üretilebilir. Farklı olarak sütlü içeriğe sahip olanlara da rastlamak mümkündür. Bu nedenle burgu kemik seçimi sırasında dostunuzun lezzet tercihlerini dikkate almanızı öneriyoruz. Irksal özelliklerini değerlendirmek de bu noktada etkili olacaktır. Büyük ırk köpekler için küçük burgular çok çabuk tüketilebildiğinden daha büyük köpek çiğneme kemiklerinin tercih edilmesi gerekebilir. Böylece oyalanma sürelerinin uzatılması ve evde yalnız kaldıkları zaman diliminde canlarının sıkılmaması sağlanabilir. Sitemiz üzerinden burgu çubuklarına ek olarak farklı çiğneme kemiklerine de ulaşabilirsiniz. Seçiminiz sırasında kararsız kalırsanız Petlebi.com topluluk tarafından yapılan yorumları okuyabilirsiniz.

Köpek Burgu Kemik Fiyatları

Köpek burgu kemik fiyatları markaya, ambalaj ağırlığına ve ambalaj içerisindeki ürün adedine göre değişiklik gösterebilir. Petlebi.com üzerinden köpeğinizin tüm ihtiyaçlarını en uygun fiyatlardan yararlanarak karşılayabilirsiniz. Burgu kemikler dahil olmak üzere keyifli zaman geçirmeleri için oyuncak çeşitlerine; konforlarını arttırmak için köpek yataklarına ve dengeli beslenmeleri adına kaliteli köpek maması çeşitlerine ulaşabilirsiniz.