petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
99 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Felicia Kedi Maması

Kedilerimizin günlük besin ihtiyacını sağlayan kedi mamaları çok farklı çeşit ve markalardadır. Kedinize en uygun mamayı seçmek sağlığı ve gelişimi için önemlidir. İçerik ve kullanım evresi açısından alacağınız ürüne dikkat etmeniz kedinizin sağlığı için önemlidir.

Seçtikleriniz: Felicia Hepsini Kaldır

Felicia Kedi Mamaları Hakkında

Kedinizin sağlıklı yetiştirilmiş, bağışıklık sistemini destekleyen, doğal prebiyotikler ve vitaminlerle zenginleştirilmiş bir beslenme düzeni olsun istiyorsanız Felicia'yı mutlaka deneyin. Felicia kedi maması en ucuz 12 kg.’lık paketler halinde, buzdolabında saklama gerekliliği olmadan uzun raf ömrü ile aylık planlayabileceğiniz bütçe dostu çözümleri olan bir mamadır.

Felicia kedi maması dört ayaklı dostunuz için tavuklu, hamsili, somonlu çeşitleri ile onun damak tadına hitap eder. Ayrıca kedinizin sağlıklı ve parlak tüylerini korumasını istiyorsanız, içeriğindeki omega 3 ve 6 ile kedinizin tüylerindeki gelişmeyi farkedeceksiniz. 

Yavru, yetişkin ya da kısırlaştırılmış kediniz için protein ağırlıklı, metabolizmayı ve kemikleri geliştiren Felicia kedi maması fiyatlarını Petlebi’de araştırın aynı gün bedava kargo imkanıyla güvenle satın alın. 

Felicia Kedi Maması Kullanıcı Yorumları