Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Sokaktaki Canlarımız için hangi mama markalarını tavsiye edersiniz?

Wit_queen
Wit_queen

236


Sokakta olmaları onları önemsemediğimiz anlamına gelmiyor ve sağlıklarını korumaları için iyi bir mama olsun istiyorum fakat fiyat aralığı da önemli siz ne önerirsiniz?

6 Cevap

patkam
patkam

115752


sağolsun petlebi her siparişte kaliteli markası ile sokak dostlarımıza 1 paket gönderiyor......ne alırsam bende veriyorum...

viviancalley
viviancalley

383


Değerli arkadaş, N'aber? Benim Ad Vivian, bugün ve profil gördüm oldu sizinle ilgilenen, ben senin hakkında daha fazla bilgi edinmek gibi olacak, ve ben seni istiyorum Birbirimizi tanımak, böylece bizim için iyi benim posta için bir e-posta göndermek iyi bir ilişki kurmak; İşte benim özel e-posta adresi: ( viviancalley444@outlook.com) biz burada taşımak inanıyorum. bekliyorum benim posta Cevabınız için sitede göndermek yok. (Mesafeyi hatırla veya renk önemli değil ama aşk hususlar tahsis hayat)

ruzgar1122
ruzgar1122

526


aslında özel bir mama almanıza gerek evde artanlardan bike verseniz olur ama onlara bir kaşıkta verseniz dünyamın en mutlu kedisi olur

melikegumus
melikegumus

1750


İnternette temizmama.com diye bir site var. İzmir Kemalpaşa'da üretim yapan bir firma. Bu konuda gayet iyiler ve fiyatları çok uygun.

eviraronahi
eviraronahi

1182


kesinlikle temizmama.com . bende kedilerim için bu siteden alıyorum ve çok memnunum her anlamda. hem kaliteli hem diğer mamalara göre çok uygun. kedilerim marka mamalara burun kıvırırken temizmama.com'dan aldığım micho ya bayılıyorlar. bonacibo da aynı şekilde.

patkam
patkam

115752


ASLINDA DOĞRU TEMİZMAMA.COM DAN MİCHO 15 KG TAVSİYE EDERİM FİYATIDA ÇOK UYGUN:)

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
343 Görüntüleme
6 Cevap
2 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor