Köpek Patiği

(5)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Köpek Patiği

Dışarıya çıktıklarında büyük bir keyifle yürümeye başlayan dostlarımız çeşitli nedenlerle patilerini yaralayabiliyor. Patiler yaralandığında ise hem yürüyüş konforu azalıyor hem de enfeksiyon kapma riski söz konusu oluyor. Bu gibi durumlarda köpek patiği ürünleri onların konforunu arttırmak için büyük bir fırsat sunuyor. Yumuşak malzemelerden üretilen, bazıları yalnızca iç mekan kullanımına uygun olurken bazıları hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilen köpek patiği çeşitleri Petlebi.com'da sizleri bekliyor. Dostunuzun konforunu arttıracak aynı zamanda evde yürürken ses çıkarmasını engelleyecek bu ürünler en uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor.

Köpek Patikleri Ne İşe Yarar?

Köpek patikleri kolay bir şekilde giydirilebilen, patileri tamamen koruma altına alan, kaymaz tabanlı köpek ayakkabıları olarak tanımlanabilir. Patikler ev içerisinde ve ürün kullanma önerileri doğrultusunda ev dışarısında da kullanılabilirler. Köpeklerin sağlığı için hiçbir zararlı malzeme kullanılmadan imal edildiklerinden güvenle tercih edilebilen köpek patiği çeşitleri dostlarımızın patilerinin kirlenmesini önler, ev içerisinde dolaşırken tırnaklarının çıkardığı sesi engeller, heyecanla hareket ederken tırnaklarının yol açabileceği yaralanmaların önüne geçer ve patilerde bir yara olduğunda mikrop kapılmasını engeller. Yaşlılık döneminde olan ve üşüyen dostlarımız için de patilerin sıcak kalmasını sağlayarak konfor arttırıcı bir etki gösterir.

Köpek Patiği Çeşitleri

Petlebi.com'da sevgili dostlarınızın konforunu arttırırken sizin de içinizin rahat etmesini sağlayacak köpek patiği çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların en kaliteli ürünlerine saniyeler içerisinde ulaşabilir, aynı gün kargo fırsatlarımızın keyfini sürebilirsiniz.

Köpek Patiği Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çiftli ya da tekli olarak satılabilen köpek patikleri arasından seçim yaparken ürünlerin hangi ırklar için uygun olduğunu öğrenmelisiniz. Küçük ırklar ile büyük ırkların pati büyüklüğü aynı olmayacağı için ürünün boyutlarına dikkat etmelisiniz. Böylece dostunuzun rahat bir şekilde patikle dolaşmasını sağlayabilir, patisi için eksiksiz bir koruma sağlarken onun da konforunu arttırabilirsiniz.

Köpek Patiği Fiyatları

Köpek patiği fiyatları ürün adedi ve marka doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Sitemizden en uygun fiyat tekliflerinden yararlanarak köpek patikleri arasından seçim yapabilir, kullanıcı yorumlarını okuyarak ürünlerle ilgili geri bildiğim alabilirsiniz. Dilerseniz kredi kartıyla dilerseniz havale ya da EFT ile dilerseniz kapıda ödeme yöntemi ile alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.