Kedi Tünelleri

(16)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Kedi Tünelleri

Saklanmayı, avlanmayı, gözetlemeyi ve kovalamayı seven kediler için en eğlenceli oyuncaklar arasında şüphesiz ki kedi tünelleri yer almaktadır. Kedi oyun tüneli tasarımları patili dostlarımız için eğlenceli bir saklanma noktası olabileceği gibi ürün tasarımına göre keyifli bir yatak olarak da kullanılabilir. Evde birden fazla evcil hayvan varken saklambaç, kovalamaca gibi oyunlar oynamayı çok daha eğlenceli bir seviyeye taşıyan bu tüneller sayesinde patili dostlarımızın iç güdüleri açığa çıkmakta ve kendilerini her zaman rahat hissetmeleri mümkün olmaktadır.

Neden Kedi Tüneli Almalısınız?

Kediler binlerce yıllık geçmişlerine bakıldıklarında her zaman avcı olmuşlardır. Bu nedenle de avlanmak onlar için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Avlanma içgüdülerini açığa çıkarmak ve hissettikleri gibi hareket etmeleri için doğru ortamı yaratmak için kedi tünelleri ideal ürünlerdir. Bu ürünlerin tasarımı ve dokusu kedileri kendine çekmek için çok uygundur. Özellikle yatak olarak kullanılmayacak olan tüneller polyesterden üretilir ve bu malzemenin kendine has hışırtısı kedilerin ilgisini çok daha fazla çeker.

Patili dostlarımızın içgüdülerini ön plana çıkaracak oyuncaklarla oynamaları çok önemlidir. Özellikle evde uzun saatler boyunca yalnız kalan kedilerin tek başlarına oldukları zamanlarda da hareketli olmaları sağlıkları açısından çok değerlidir. Patili dostlarımızın hareketli, keyifli ve heyecanlı bir oyun alanına sahip olmaları için tercih edebileceğiniz pek çok ürün arasında kedi tüneli modelleri de yer almaktadır.

Kedi Tüneli Fiyatları

Kedi tüneli fiyatları ürünlerin yapıldığı malzemeye ve ürün boyutlarına göre farklılık gösterir. Bu tünellerin boyu 1 metre ve hatta çok daha uzun olacak şekilde tasarlanabilir. Tünel tasarımının ortaya çıkması için silindir şeklinde dikilen kumaşa geçirilen halkalar bu ürünleri çok kolay bir şekilde katlanmasına olanak sağladığı için ürünlerin uzun olmasının herhangi bir saklama veya depolama sıkıntısı yoktur.

İç yüzey pelüş ya da kumaş olan modeller kedi yatağı olarak da kullanılabilir. Polyester, pelüş, polar gibi farklı malzemeler fiyatlandırmada farklılıklar olmasına neden olabilir. Kedi tünelleri genellikle iki yönlü olarak bilinirler ancak tünelle oynamayı seven kedilerin keyfini bir üst seviyeye taşımak için farklı tasarımlar sunulmaktadır. Kedi tüneli 3 yönlü olarak tasarlandığı zaman özellikle evde birden fazla kedi varsa birbirleri ile oynamaları için oldukça ideal bir ortam sunar.

Petlebi.com'da kaliteli markaların farklı boyutlardaki kedi tüneli modellerini bulabilirsiniz. Patili dostunuza kedi oyun tüneli olarak onun avlanma, gizlenme ve gözetleme gibi temel içgüdülerini destekleyerek çok daha rahat ve sakin olmasını sağlayabilirsiniz. Kediniz için en keyifli oyuncakları sitemizden bulabilir, her ürünün detayını inceleyerek evcil dostlarımızın sağlığını herhangi bir şekilde tehlikeye atmayacak malzemelerden üretilmiş oyuncaklar arasından seçim yapabilirsiniz. Satın aldığınız her ürün için %100 orijinallik garantisi veren firmamızdan yaptığınız her alışverişte sevimli dostlarımızın sağlığını ön planda tutan ürünler aldığınızdan emin olabilirsiniz.