petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kedi Yatağı

Kedilerimiz gününün çok büyük bir kısmını uyuyarak geçirirler. Koltuklarımızda, yataklarımızda ve birçok yerde yattıklarını gözlemleyebiliriz. Kedi yatakları kedilerinize özel bir alan sağlar. Şık ve dekoratif yatak çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kedi Yatakları

Kediler, uyku meselesini çok ciddiye alırlar ve günde 12 ile 16 saat arasında uyurlar. Uykuya dalmayı sevdikleri yeri siz belirleyebilirseniz, koltuk ve kanapeler size kalır. 

Kedi Yatağı Çeşitleri

Kedi yatağı, kedinizin içinde olmak isteyeceği yumuşacık, rengarenk ve hipoalerjik çeşitleri ile minik dostunuzun en gözde mekanına dönüşür. Boyutları, kedinizin favori kumaş cinsine (peluş, polar vb.) göre fiyatları, yorumları inceleyerek, onun için en doğrusunu bulabilirsiniz.

Petlebi'de kedi yatakları incelemesi yapın, en ucuz seçeneklerden en konforlusuna değerlendirin, Petlebi Topluluk'ta ailelerin tavsiye ve görüşlerini inceleyerek kararınızı verin. Çok geniş bir seçkide sunulan ürün fiyatlarını karşılaştırarak aynı gün kargo imkanıyla kolay, hızlı ve güvenli sipariş verin.