Açık Kedi Tuvaletleri

(7)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Açık Kedi Tuvaleti

Her ne kadar ev içerisinde kapalı kedi tuvaletleri daha büyük bir konfor sunsa da kedilerin tercihleri her zaman bu yönde olmayabilir. Mahremiyetlerine özen gösterenler kendilerini kapalı özellikteki tuvaletlerde her daim rahat hissetmeyebilir. Özellikle yavruluk döneminden itibaren açık kedi tuvaleti kullanan dostlarımızın bu alışkanlıklarını kolay kolay terk edemedikleri bilinmektedir.

Petlebi.com üzerinden birbirinden farklı özelliklere sahip açık kedi tuvaleti çeşitlerini bulabilir, kedinizin ihtiyaçlarını karşılarken en doğru seçimi yapabilirsiniz. Evinizin rahatlığında saniyeler içerisinde kedi ürünleri arasından filtreleme yaparak en fonksiyonel ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Açık Kedi Tuvaleti Çeşitleri

Dostlarımızın en temel ihtiyaçları arasında yer alan tuvaletler birçok farklı çeşide sahip olabilir. Alçak kenarlı, elekli, yüksek kenarlı açık kedi tuvaletleri arasından siz de kedinizin en rahat olabileceği modeli tercih edebilirsiniz. Farklı renklerde ve farklı boyutlarda üretilen ürünler arasından seçim yaparken dostunuzun yaşını, alışkanlıklarını, genel sağlık durumunu ve ürünü konumlandıracağınız alanın özelliklerini değerlendirmelisiniz.

Açık Kedi Tuvaleti Faydaları Nelerdir?

Kapalı ya da açık model olması fark etmeksizin ev arkadaşının ihtiyaçlarını giderebilmesi için belli gereksinimleri vardır. Açık kedi tuvaletleri özellikle yavru ve ileri yaş kedilerin konforunu arttıracak şekilde tasarlanmıştır. Pencereden geçemeyen ya da geçmeyi tercih etmeyen dostlarımızın açık kedi tuvaletleri sayesinde konforları arttırılabilir. Bu ürünlerin en belirgin avantajlarından bir tanesi de kolay bir şekilde temizlenebilir olmasıdır. Herhangi bir kısmı kapalı olmadığı için dakikalar içerisinde kum kürekleri kullanılarak temizlenebilirler.

Açık Kedi Tuvaleti Seçimi Nasıl Yapılır?

Bu ürünler farklı ebatlarda üretilmektedir. Can dostunuzun konforunu yükseltmek adına dikkat etmeniz gereken en önemli unsurların başında ürünün ebatları gelmektedir. İçerisinde rahat hareket edebilecekleri ürünlere yönelmeniz gerekir. Alçak kenarlı ve yüksek kenarlı ürünler arasında karar vermek istediğiniz noktada ise kedinizin alışkanlıklarını, yaşını ve hareket durumunu göz önünde bulundurmalısınız. Kendi konforunuz için de kolay temizlenebilen alternatifleri değerlendirmeniz doğru olacaktır.

Açık Kedi Tuvaleti Fiyatları

Petlebi.com üzerinden Mps, Trixie, Miso, Stefanplast gibi tanınmış markaların ürettiği açık kedi tuvaletleri çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Ürün fiyatları markaların fiyatlandırma politikaları, ürün boyutları, sahip oldukları ek özellikler doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Her bütçeye uygun modellerin bulunduğu sitemizden %100 orijinal ürün garantimizden yararlanarak siz de tek tıkla sipariş verebilirsiniz.