Tüy Toplayıcı Eldiven

(8)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Köpek Tüy Toplayıcı Eldiven

Sadık dostlarımızın beslenmesi ve egzersiz ihtiyacı kadar önemli olan bakım süreçlerine de ihtiyaçları vardır. Farklı yapıdaki postlara sahip olan köpeklerin görünümünü iyileştiren tüyleri bakımları aksatıldığında aynı zamanda farklı sorunların da kaynağına dönüşebilir. Tüylerinin bakımı bu nedenle oldukça önemlidir. Her köpeğin düzenli aralıklarla ölü tüylerinden, tüylerinin arasındaki toz ve kirlerden arındırılması gerekir. Böylece cilt sağlıkları iyileşebilir ve tüyleri parlak bir görünüme sahip olabilir. Tüm bu artılardan farklı olarak tüylerinin toplandığı bakım süreçleri aile bireyleri ile aralarındaki bağın güçlendirilmesi adına da oldukça önemlidir.

Petlebi.com'da dostunuzun tüylerinin bakımını keyifle yapmanızı sağlayacak aynı zamanda onunla aranızdaki bağın güçlenmesine katkıda bulunacak tüy toplayıcı eldiven çeşitleri sizleri bekliyor. Trixie, True Touch ve Flip gibi markaların kaliteli ürünlerine sitemiz üzerinden en uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.

Köpek Tüy Toplayıcı Eldiven Faydaları

Ciltlerine zarar vermeyecek malzemelerden üretilen köpekler için tüy toplayıcı eldivenler sayesinde onu ölü tüylerden, derilerden, tozlardan ve kirlerden kolaylıkla arındırabilirsiniz. Cilt yağlarının dengeli bir şekilde dağıtılmasını sağlayabilir, cildine nefes aldırabilirsiniz. Yumuşak uçları bulunan bu ürünlerle aynı zamanda dostunuza masaj keyfi de yaşatabilirsiniz. Hem rutin tüy bakımı hem de banyo sırasında kullanabileceğiniz tüy toplayıcı eldivenlerle taraklara ya da fırçalara direnç gösteren dostlarınızın bakımını da konforlu bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Köpek Tüy Toplayıcı Eldiven Çeşitleri

Birçok farklı tüy toplayıcı eldiveni çeşidi bulunmaktadır. Bu noktada önemli olan %100 orijinal ürün garantisi kapsamındaki alternatiflere sahip olmaktır. Dostlarımızın daha sağlıklı olmasına katkı sağlayan ve düzenli kullanımı ile tüy dökülme miktarını da azaltabilen bu ürünlere Petlebi.com ayrıcalıkları ile siz de sahip olabilir, kullanıcı yorumlarını okuyarak dostunuza keyifli bir deneyim yaşatabilirsiniz. Eldiven formunda olan ürünler, özellikle tarak ve fırça direnci olan dostlarımızın bakımları sırasında da ek kolaylık sunacağı için daha önce zorlandığınız süreçlerde konforunuzu arttırabilirsiniz.

Köpek Tüy Toplayıcı Eldiven Fiyatları

Köpek tüy toplayıcı fiyatları markaya ve ürünlerin kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Genel anlamda oldukça ekonomik fiyatlarla satışa sunulan bu ürünler sergiledikleri yüksek performans ile en çok tercih edilen köpek ürünleri arasında yer almaktadır. Siz de onun keyfini arttıracak aynı zamanda bakımının eksiksiz yapılmasını sağlayacak tüy toplayıcı eldiven çeşitlerine sitemiz üzerinden erişebilir, marka ve fiyat bazlı filtreleme yapabilirsiniz.