Emniyet Kemeri Tasması

(10)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Köpek Emniyet Kemeri Tasması

Veterinere giderken, küçük gezintilere çıkarken ya da aile boyu planlanan seyahatlerde dostlarımız arabalarla yolculuk yapmak durumunda kalabilir. Bu anların keyfine diyecek olmasa da önemli risklerinin bulunduğunun göz ardı edilmemesi gerekir. Ani ve sert bir fren yapılması halinde araba içerisinde serbest dolaşan köpekler zarar görebilir, açık camdan atlamaya çalışabilir ve dikkat dağıtıcı hareketler yaparak kazaların oluşmasına neden olabilir. Hem onların hem ailelerinin hem de trafikte seyir halinde olan kişilerin güvenliğinin sağlanması için köpek emniyet tasması çeşitleri arasından seçim yapılması gerekir. Böylece dostlarımız aile boyu gezintilerin keyfini çıkarırken aynı zamanda güvenlik endişeleri de bertaraf edilir. Petlebi.com'da dostunuzun ebatlarına ve sizlerin ihtiyaçlarına uygun köpek emniyet kemeri tasmaları en uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Köpek Emniyet Kemeri Tasmaları Ne İşe Yarar?

Güvenli bir yolculuk için en önemli gereksinimler arasında yer alan köpek emniyet kemeri tasmaları, patili dostlarımızın da ailelerinin de güvenliğini sağlar. Arka koltukta seyahat eden patililerin mutlaka kullanması önerilen bu ürünler sağlıkları için zararlı olmayan dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Onların ani hareket etmelerini engellemenin yanı sıra hareket alanlarını da kısıtladıklarından sabit durmalarını sağlayan emniyet kemerli tasmalar kolay temizlenebilir ve leke tutmaz özelliğe sahip olabilir. Bu nedenle ürün seçimi yapılırken hem sundukları konfor hem de ürün özellikleri değerlendirilmelidir.

Köpek Emniyet Kemeri Tasması Çeşitleri

Birçok farklı markanın köpek emniyet kemeri tasmaları bulunmaktadır. Tasma formunda olanlara ek olarak köpek emniyet kemeri bağlantı kayışı gibi ürünler de benzer bir işleve sahiptir. Köpeklerin tasmalarına takılan bu aparatların karabinaları 360 derece hareket edebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bazı ürünler yalnızca belli marka araçlara uygun üretilirken bazıları tüm otomobillerde kullanılacak şekilde tasarlanmıştır.

Köpek Emniyet Kemeri Tasması Fiyatları

Köpek emniyet kemeri tasması fiyatları markaya ve ürünün imal edildiği malzemeye göre değişkenlik gösterebilir. Petlebi.com'da Trixie, Vitakraft ve Pawise gibi markaların en kaliteli ürünlerine en uygun fiyatlarla erişebilirsiniz. Araçlarda seyahat eden dostlarınızın güvenliğini sağlarken araç içi hijyenini de korumak için köpek araba örtüleri ve köpek taşıma kafesleri gibi alternatif ürünlere göz gezdirebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarını okuyarak ve yıl boyu devam eden indirim fırsatlarımızı yakalayarak avantajlarınızı arttırabilirsiniz.