Köpek Paltosu ve Yağmurluğu

(40)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Köpek Paltosu ve Yağmurluğu markası:

Köpek Yağmurluğu

Köpek için yağmurluk gerekli midir? Elbette, gereklidir! Soğuk ve yağmurlu günlerde dostlarımızın yürüyüş ihtiyaçlarında herhangi bir azalma olmaz. Günün belli saatlerinden onları ihtiyaçlarını karşılamaları üzerine dışarı çıkardığımızda üşümelerini, ıslanmalarını, ıslanmaya bağlı olarak koku oluşumunu ya da istenmeyen rahatsızlıkların ortaya çıkmasını tetikleyebiliriz. Yavruluk döneminde olanlar, yaşlananlar, kronik hastalıkları olanlar veya tüy yapıları gereği soğuğa ya da yağmura dayanıksız olanlar için en fonksiyonel ürünler arasında yer alan köpek yağmurluğu çeşitleri Petlebi.com'da sizleri bekliyor.

En çok tercih edilen köpek elbiseleri arasında yer alan köpek yağmurlukları birçok farklı ebatta üretilmektedir. Tüm ırklardaki dostlarımızın ihtiyacını karşılayan köpek paltosu ve yağmurluğu çeşitleri rüzgarı geçirmeyen, kolay temizlenebilen, basitçe giydirilebilen özelliklere sahiptir. Petlebi.com üzerinden Karlie, Pawise ve Tixie gibi markaların birbirinden şık ve konforlu ürünleri sizleri bekliyor!

Köpekler İçin Yağmurluk Çeşitleri

Köpek paltosu ve yağmurluk ürünleri çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Siyah, kırmızı, gri, pembe veya karışık renklere sahip şekilde tasarlanan bu ürünler çeşitli özelliklere de sahip olabiliyor. Örneğin iç kısmındaki özel kaplama sayesinde dostlarımız ekstra sıcak tutuluyor, eklem sorunları olanların konforu arttırılıyor, su geçirmeyen kumaşlardan üretildiği için dostlarımız yağmurda ıslanmıyor. Ürünlerin birçoğunda reflektörlü parçalar da yer aldığı için gece karanlık vakitlerde yapılan yürüyüşlerde güvenliklerinin arttırılması da mümkün oluyor. Ürün çeşitliliği oldukça fazla olduğu için seçim sırasında kapsamlı düşünülmesi gerekiyor. Sitemizde büyük ırk köpek yağmurluğu, küçük ırk köpek yağmurluğu dahil olmak üzere çeşitli köpek yağmurluk modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Köpek Yağmurluğu Ne İşe Yarar?

Köpek yağmurlukları yağışlı havalarda yapılan gezintiler sırasında köpeklerin ıslanmasını engelleyen kıyafetlerdir. Zaman içerisinde geliştirilen ve yeni özelliklerle donatılan bu ürünler aynı zamanda onların sıcak tutulmasını da sağlar. Soğuk havalara direnci olmayan ya da hassas yapıya sahip olanların hastalanma ihtimalini de azaltır. Tüylerinin ıslanmasını önleyen bu ürünlerin köpek kokusu oluşumunu da engellediği bilinmektedir. Özellikle sık banyo yapmadıkları kış döneminde ev içerisinde ağır bir kokunun oluşma ihtimali düşürülür. Köpek yağmurlukları ürünlerinde reflektör gibi ek özelliklerin olması ürünlerin fonksiyonlarını da arttırmaktadır.

Köpek Yağmurluğu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Seçim sırasında dostlarınızın alışkanlıklarını da ihtiyaçlarını da boyutlarını da eş zamanlı düşünmelisiniz. Vücut ölçüleri ürün seçimi sırasında dikkate alınmadığı takdirde fazla dar ya da bol tercihler yapılabilir. Seçim sırasında ürünlerin özelliklerini de ihtiyaçlarınız doğrultusunda düşünebilirsiniz. Yaşadığınız iklimin ne kadar soğuk olduğu, dostunuzun tüy yapısının ve genel sağlık durumunun soğuk havalara karşı ne kadar direnç gösterebildiği gibi unsurlar seçimlerinizde belirleyici rol oynayacaktır. Son olarak gece yürüyüşleri sırasında güvenliğin arttırılması gerekiyorsa reflektörlü ürünlere yönelmeniz de daha doğru olacaktır.

Köpek Yağmurluk Fiyatları

Köpek yağmurluğu fiyatları markaya, ürün kalitesine, kumaşına, ek fonksiyonlara sahip olup olmamasına göre değişiklik gösterebilir. Büyük köpek yağmurluğu ve küçük köpek yağmurluğu arasında fiyat farkı oluşabilir. Petlebi.com üzerinden onun konforunu ve sağlığını iyileştirecek ürünler arasından seçim yapabilir, kullanıcı yorumlarını inceleyebilir, ücretsiz kargo seçeneklerimizden yararlanarak alışveriş avantajlarınızı çoğaltabilirsiniz. %100 orijinal ürünler için en doğru adres Petlebi.com'da en fonksiyonel ürünleri bulabilirsiniz.