petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Yaşlı Köpek Maması

7 yaş üstü köpekler yaşlı olarak değerlendirilir. Köpeğiniz belli bir yaşın üzerine çıktığında metabolizması yavaşlar ve mamasını değiştirmeniz gerekir. Yaşlı köpek mamaları sindirim sistemi destekleyicidir. Köpeğinizin yaşına göre mama seçimi yapmanız gerekir.

Yaşlı Köpek Maması Çeşitleri

Köpeğiniz yıllar geçtikçe, tıpkı yavruluğunda olduğu gibi daha özel bir beslenme ihtiyacı hisseder. Fiziksel değişimleri, beslenme alışkanlıklarının tekrar ayarlanmasını gerektirir. 

Özellikle hareketleri kısıtlanan yaşlı köpeklerde, yağlanma ve kilo alma başlar kimi zaman da yaşla birlikte köpeğinizin mamaya olan ilgisi kaybolur. Petlebi’de yaşlı köpek maması markaları seçkisini mutlaka inceleyin; yorumlarda ve Petlebi Topluluk’ta geçen yaşlı köpek maması tavsiyelerini araştırın ve veterinerinize danışarak, onun için en doğru seçimi yapın.

Yaşlı Köpek Maması Fiyatları

Yaşlı köpek maması fiyatları da markalar gibi çeşitlilik gösterir. Yaşlı köpek maması en ucuz büyük kg.lık paketlerde ve ıslak mama ile karıştırdığınız haliyle elde edilebilir. Bu noktada da yine, köpeğinizin zevklerini ve hassasiyetlerini göz önüne alarak veterinerinize danışmak faydalı olacaktır. Petlebi’ye üye olun, ailenizin yaşlı üyesi için indirim ve kampanyalardan yararlanarak; kolay, hızlı, güvenli sipariş verin.