Tüy Makası ve Makineleri

(4)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Köpek Tüy Makasları ve Makineleri

Sadık dostlarımız; cilt sağlıklarının korunması, ölü tüylerinin alınması ve tüylerinde biriken toz ya da kirlerin temizlenmesi için düzenli olarak fırçalanmalı ve taranmalıdır. Ancak kimi zaman, düzenli olarak gerçekleştirilen bu eylemler onların tüm bakım ihtiyaçlarının karşılanması adına yeterli değildir. Patilerinin alt kısmında bulunan tüyler dışarıda dolaştıklarında kirlenebilir ve çeşitli maddelerin yapışması nedeniyle topaklanabilir; kulaklarındaki tüyler herhangi bir enfeksiyon oluşumunun fark edilememesine neden olabilir, ağız çevresinde uzayan tüyler yemek yerken rahatsızlık yaratabilir ve göz kenarlarında uzayan tüyler de hem görüş sorununa yol açıp hem de gözleri rahatsız edebilir. Bu gibi durumda tüylerinin köpek tüy makasları ve makineleri ile kırpılması veya kesilmesi gerekir. Petlebi.com üzerinden dostunuzun bakımını yaparken güvenle tercih edebileceğiniz tüy makası ve makine çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Onunla aranızdaki bağın güçlendirilmesi adına fayda sunan bu süreçle onun gereksinimlerini de eksiksiz bir şekilde karşılayabilirsiniz. Üstelik tasarruf etmenizi de kolaylaştıran bu ürünler sayesinde köpek tıraşı için harcadığınız paradan da kurtulabilirsiniz.

Köpek Tüy Makasları

Dostunuzun tıraşını kendiniz yapmak istediğinizde en önemli ekipmanların başında köpek tüy makasları gelir. Bu ürünler farklı vücut bölgelerine özel olarak tasarlanmış olabilir. Yüz ve pati bölgesinde kullanılabilen yuvarlak başlı özel makaslar, çift taraflı tüy inceltme makasları gibi alternatifler bulunmaktadır. Dostunuzun tüy yapısı ve gereksinimleri doğrultusunda, ona zarar vermeden tüyleri kesmenizi ya da düzeltmenizi sağlayan bu ürünler tüy dökülme sorununu da azaltır. Daha bakımlı ve sağlıklı görünmeleri adına fırsat sunan köpek tüy makasları kaliteli malzemelerden üretilmekte ve ses çıkarmadığı için dostlarımızın reaksiyon göstermesi engellenmektedir. Amaca yönelik de tasarlandıklarından güvenle kullanılabilirler.

Köpek Tıraş Makineleri

Dostlarımızın tüylerinin inceltilmesi ya da kesilmesi tam anlamıyla ihtiyaçlarını karşılamayabilir. Özellikle uzun ya da kıvırcık tüylere sahip olanlar için düzenli olarak tıraş olmak büyük bir zorunluluk haline gelebilir. Tüylerin topaklanması cilt sağlıklarını bozarken tüylerinin de kötü bir görünüme bürünmesine yol açacağından bakım süreçlerinin kapsamının genişletilmesi gerekir. Tüy makineleri tüylerin düzgün bir şekilde hızla kesilmesini sağlar, daha düzgün bir sonuç alınır ve zamandan da tasarruf ettirir. Sessiz çalışabilen bu cihazlar ürkek ve hassas yapıdaki petlerin rahatsız olmaması adına büyük bir avantaj sağlar. Kaliteli motor sistemi ile uzun süre kullanılabildikleri için de tercih sıklığı artan bu ürünler Petlebi.com güvencesiyle sizlere sunulmaktadır.

Köpek Tüy Makasları ve Makineleri Fiyatları

Tüy makasları ve makineleri fiyatları markaya, ürünün türüne ve kalitesine bağlı olarak değişebilmektedir. Orta ve uzun vadede tıraş maliyetlerini sıfıra indirebilen bu ürünlere siz de Petlebi.com'da ulaşabilirsiniz. Ürünleri inceleyebilir, ürünlerin hangi ırklar için tercih edildiğini öğrenebilir ve gerçek deneyimler sonucu gerçekleştirilen yorumları okuyarak en doğru seçimi yapabilirsiniz. Yavruluk döneminden itibaren dostunuzu alıştırdığınız takdirde siz de evinizin konforunda dostunuzla keyifli bir bakım süreci geçirebilirsiniz.