petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kedi Konserve Maması

Konserve mamaları gördüklerinde neden çılgına döndüklerini hep merak ederiz. Ancak bunun oldukça basit bir nedeni vardır; kedilerin birçoğu farklı avların peşine düşen ve çok çeşitli besinler tüketen atalarının izlerini günümüzde dahi taşımaktadır. Diğer hayvanlara nazaran aynı tat ve özellikteki mama ile uzun süre beslenmekten hoşlanmayan dostlarımızın sağlıkları için de kedi konserve mamaları oldukça önemlidir. Normalde su tüketme eğilimleri düşük olduğu için yalnızca kuru mama ile beslenmek dostlarımızda uzun vadede böbrek problemlerine de neden olabilir. Tüm bunlarının önüne geçmek ve onu en pratik yoldan farklı lezzetlerle tanıştırmak için kedi konserve maması çeşitleri arasından tercih yapabilirsiniz. Konserve kedi maması seçerken hangi gelişim dönemlerinde olduklarını, kilo durumlarını ve kısırlaştırılmış olup olmadıklarını dikkate almalısınız. Sitemiz üzerinden avantajlı fiyat tekliflerinden yararlanarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Devamını Göster »

Kedi Konserve Maması Çeşitleri

Yaş kedi mamaları, beslenme ihtiyacı içinde hem yetişkin hem yavru kediler için çok önemli bir yer tutar. Etobur atalarının izindeki kediler için en önemli besin kaynağı proteindir; bu nedenle çeşitli aromalar ile gerçek ve doğadan malzemelerle tatlandırılmış mamalar hem yeme alışkanlıkları hem besin değeri olarak kuru mama ile birlikte önerilir. 

Kedi konserve mama tavsiye edilirken, en belirgin nedenlerden biri de  içeriğindeki zengin nem oranıdır. Özellikle kedilerin sağlığı söz konusu olduğunda, su çok kritiktir. Beslenme planının içinde yemeklerinden de su alabilmesi, kedinizin hayatını kolaylaştırır.

Kediniz için dengeli bir beslenme planı oluşturmak istiyorsanız, ucuz yaş kedi maması ile kuru mamaları birlikte kurgulayarak hem kedinizi hem bütçenizi güldürebilirsiniz.

En iyi yaş kedi maması için veterinerinize ve Petlebi Topluluk’a danışarak, ürün incelemelerini ve fiyatları değerlendirebilir. Aynı gün kargo avantajıyla kolay, hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz.