petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Pro Plan Kedi Maması

Yaşamınıza dahil olduktan sonra ilgi merkeziniz haline gelen kedilerinizin gelişim dönemlerine uygun olarak tüm besinleri, vitamin ve mineralleri aldığından emin olmak için tercih edebileceğiniz en doğru alternatiflerden biri Pro Plan kedi maması çeşitleridir. Onun hem yavruluk hem de yetişkinlik dönemini sağlıklı şekilde geçirmesi için geliştirilen özel formüllere sahip Pro Plan kedi mamaları deri ve tüy sağlığını destekler, sindirim sistemini güçlendirir, bağışıklık sistemini kuvvetlendirir ve kedilerin idrar yolu sağlığının devamlılığını sağlar. Can dostlarımızın dengeli beslenmeleri adına en kaliteli protein kaynakları ile hazırlanan Pro Plan kedi maması ürünleri onların yaşam evreleri doğrultusunda değişen yaşam tarzlarına ve gereksinimlerine yanıt vermektedir. Sitemiz üzerinden yavruluk, yetişkinlik ve kısırlık dönemlerine özel üretilen ürünler arasında seçim yapabilir, %100 orijinal ürün garantimizden yararlanabilirsiniz.

Devamını Göster »

Pro Plan Kedi Maması Çeşitleri

Kediniz hem yavruluk hem yetişkinlik döneminde doğru beslenme programı ile ideal kilosunu korumalı. Kas yoğunluğunu yükselten pro plan kedi maması ile sevimli dostunuz ister hareketli ister daha sakin bir yaşam sürsün ideal kilosunu korur üstelik, seçici kediler için bile içeriği son derece çekici ve lezzetlidir.

Pro Plan kedi maması, formülündeki mineral ve vitamin dağılımı sayesinde ırksal olarak böbrek sorunu yaşayan kedileri idrar yolu rahatsızlıklarından korur. Evinizin minik üyesine doğru mama seçmek için; öncelikle veterinerinize danışabilir ayrıca Petlebi Topluluk’taki diğer ailelerin tavsiyelerini değerlendirebilirsiniz.

Kedinizin mamasını ucuza mal etmek için 10 kg.lık paketleri tercih ederseniz, kilo başına maliyetin düştüğünü görebilirsiniz. Üstelik uzun raf ömrüyle buzdolabında yer işgal etmeksizin mamayı saklayabilirsiniz. Pro Plan kedi maması fiyatları, Petlebi’de indirimleri takip ederek satın aldığınızda bütçe dostudur. Petlebi üyeliğinizin sağladığı indirim ve kampanyalar sayesinde aynı gün kargo imkanıyla kolay, hızlı ve güvenli siparişinizi verebilirsiniz.

Seçtikleriniz: Pro Plan Hepsini Kaldır