petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kedi Evi & Yuvası

Can dostlarımızın içgüdülerine uygun olanaklara sahip olması hem fiziksel hem de psikolojik sağlıkları açısından çok önemlidir. Kediler zaman zaman kendileri ile baş başa kalmak ve yalnızca kendilerine ait bir alanda güvenle uyumak isterler. Her ne kadar biz onlar yanımızdan bir an olsun ayrılmasın istesek de onların da uyuması ve zaman geçirmesi için kendilerine özel alanlara ihtiyaçları olduğu gerçeğini unutamayız. Kedi evi ve kedi yuvası ürünleri onların bu ihtiyaçlarını karşılamak adına ideal seçeneklerdir. Tırmalamalı, su geçirmez, ahşap, tek ya da çok katlı gibi özelliklerle donatılan kedi evi çeşitlerinin her biri kedinizi mutlu edebilir. Siz de ona özel bir alan yaratmak için sitemizdeki kedi evleri özelliklerini inceleyebilir, uygun fiyatlarla sipariş verebilir, onun mutluluğunu arttırmak için yuvalarını kalorifer kenarlarına koyabilirsiniz.

Devamını Göster »

Kedi Evleri

Kedilerimizin ev içerisindeki huzuru birçok etmene bağlı olabilir. Rahat bir uyku, sıcak bir kucak ve sessiz bir ortam bu etmenlerin başında gelir. Zamanının çoğunu uyuyarak geçiren evcillerimiz için şüphesiz ki en önemli şey rahatlarıdır. Dekoratif kedi evleri hem kedinizin rahatı hem evinizin şıklığı için üretilmiş ürünlerdir.

Kedi evi modelleri, malzeme çeşitliliği ve renk açışından geniş bir skalaya sahiptir. Tırmalama tahtalı, peluş ve oyuncaklı evler en çok tercih edilenler arasındadır. Soğuk kış günlerinde sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilmiş bir kedi evi, kurtarıcınız olacaktır.

Kedinizin evine alışabilmesi için ona boyut olarak en uygun ürünü tercih etmeniz önemlidir. Küçük bir yavru kedi için 3 katlı ve zıplamakta zorluk çekeceği bir kedi evi almanız kullanışlı olmayacaktır. Boyutu küçük tırmalama tahtalı bir ev hem kullanım hem de konfor açısında yavru kediye en uygun olandır.

Kedi Yuvası ve Evi Modelleri

Kış aylarında tercih edilen bir başka ürün ise kalorifere sabitleyebileceğiniz şekilde tasarlanmış kedi yataklarıdır. Genellikle peluş malzemeden üretilmiş kalorifer kedi yatağı kolaylıkla asılabilir ve taşınabilir. Kediniz peteğin sıcaklığını almış yatakta uzun saatler huzurla dinlenebilecektir.

Kediler özellikle yavruluk evresinde kıvrılıp uyuyacak kapalı ve kuytu yerler ararlar. Güvenli alan olarak gördükleri bu alanları onlar için güzelleştirmek edinebileceğimiz çeşitli ürünlerle mümkündür. Kedi yuvası bu ürünler arasında en çok tercih edilenler arasındadır. Ölçüsü kedinize uygun olan, yumuşak malzemeden üretilmiş bir kedi yuvası, kedinizin yaşam kalitesini ve moralini büyük ölçüde arttıracaktır. Evde daha güvende hissetmesini sağlayarak alışma sürecini kolaylaştırabilirsiniz.

Ev içerisinde kullanılan yuvaların yanı sıra, sokak canları için kurulan kedi yuvaları ve evleri de mevcuttur. Dış mekana uygun malzemeden üretilmiş evler, kedileri rüzgarlı ve yağmurlu havalardan korumak için kullanılmaktadır. Birçok lokasyonda sokak kedileri için evler yapılmaktadır. Kedi evi yapımı da oldukça kolaydır.

Kedi evinizi edindiğinizde kolayca montajını yapabilirsiniz.

Tüm bu kedi evi fiyatları malzeme kalitesine göre belirlenmektedir. Fiyatlandırmaya ürünün boyutu ve malzemesi birinci dereceden etki etmektedir. Önemli olan kedinize uygun olan ürünü tercih etmeniz ve içerisinde rahat etmesini sağlamanızdır.