petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kedi Oyuncağı

Top, olta ve çeşitli peluş hayvanlar gibi birçok kedi oyuncağı çeşidi bulunmaktadır. Oyuncakların hepsi kedinizin hareket ederken eğlenmesini sağlamak için üretilmiştir. Kedilerin avcılık içgüdülerini ortaya çıkaran bu oyuncaklar keyifli vakit geçirmesini sağlar.

Kedi Oyuncağı Çeşitleri

Kediniz gününü ister ev içinde ister dışarıya çıkarak geçirsin; içindeki küçük avcı meşgul olacak bir oyun arayacaktır. Avcı karakterleri onları; gün içinde takip edecek, yakalayacak ve boğuşacak bir oyun arkadaşı aramaya iter. Bu noktada kedi oyuncakları sizin için alternatif olabilir. 

Kedinizin hareketliliğini arttırmak ya da onunla iletişim kurmak gibi tercihlerinize göre farklı kullanımlar için tavsiye edilir. Örneğin, kedinize egzersiz yaptırmak istiyorsanız hareketli kedi oyuncaklarını seçmelisiniz. Ancak sürekli ortada durabilecek hipoalerjik peluş ya da silikon fare oyuncaklar da kediniz için biçilmiş kaftandır. Kediniz için oyuncak seçerken kimyasal salınım yapmayan peluş, kemik, silikon gibi malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz.

Kedi oyuncağı fiyatlarını Petlebi’de inceleyerek, aynı gün kargo imkanıyla kolay, hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz.