petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kedi Oyuncağı

Kediler, avcı ve avcı olduğu kadar da oyuncu ruha sahip dostlarımız olarak oyun oynamaya bayılırlar. Bu nedenle onlarla aramızdaki bağı güçlendirmemizi sağlayacak en pratik yöntemlerin başında da kedi oyuncakları gelir. Sevgili dostunuzun eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak, kendisini yalnız hissetmesini engellemek ve içgüdülerini yaşama fırsatı sunmak için kimi zaman tek yapmanız gereken onun kalbin fethedecek kedi oyuncağı çeşidini bulmaktır. Top, lazer, pelüş, hacıyatmaz ve daha birçok çeşide sahip kedi oyuncakları arasından seçim yaptığınızda onunla paylaşacağınız özel anlar yaratabilirsiniz. Odaklanma yetilerinin güçlenmesini sağlayabilir, enerjilerini en eğlenceli şekilde atmalarını kolaylaştırabilirsiniz. Basit ancak işlevsel tasarıma sahip kedi oyuncakları ürünlerimize sitemiz üzerinden en uygun fiyatlarla ulaşıp onları mutlu etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Devamını Göster »

Kedi Oyuncağı Çeşitleri

Kediniz gününü ister ev içinde ister dışarıya çıkarak geçirsin; içindeki küçük avcı meşgul olacak bir oyun arayacaktır. Avcı karakterleri onları; gün içinde takip edecek, yakalayacak ve boğuşacak bir oyun arkadaşı aramaya iter. Bu noktada kedi oyuncakları sizin için alternatif olabilir. 

Kedinizin hareketliliğini arttırmak ya da onunla iletişim kurmak gibi tercihlerinize göre farklı kullanımlar için tavsiye edilir. Örneğin, kedinize egzersiz yaptırmak istiyorsanız hareketli kedi oyuncaklarını seçmelisiniz. Ancak sürekli ortada durabilecek hipoalerjik peluş ya da silikon fare oyuncaklar da kediniz için biçilmiş kaftandır. Kediniz için oyuncak seçerken kimyasal salınım yapmayan peluş, kemik, silikon gibi malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz.

Kedi oyuncağı fiyatlarını Petlebi’de inceleyerek, aynı gün kargo imkanıyla kolay, hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz.