Royal Canin Köpek Maması

(51)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Royal Canin Beslenme Danışmanı ücretsiz. ilk kez ve sadece petlebi.com'da!

Hangi mamayı seçmeniz gerektiğine emin değil misiniz?

En uygun mamayı, Royal Canin'in Petlebi.com müşterilerine özel Beslenme Danışmanı'yla birlikte seçebilirsiniz.

Royal Canin Beslenme Danışmanı Beni Arasın

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Köpek Maması markası:

Royal Canin Köpek Maması

Her köpeğin hayatı bir serüvendir. Evlerimize geldikleri ilk andan itibaren onların yaşam serüvene dahil oluruz ve bu serüvenin ne denli keyifli geçeceğini seçimlerimizle etkileriz. Artık yeni bir arkadaşımız vardır ve tüm sorumluluğu bizdedir. Yepyeni bir yaşamın sorumluluğunu almak ve bir canlının ailesine dönüşmek her ne kadar emsalsiz bir keyif olsa da birçok farklı zorluğu da beraberinde getirmektedir. Veteriner hekim seçiminden zorunlu bakım süreçlerine, aşılarının takibinden yeterli derecede egzersiz yapıp yapmadıklarına kadar onlarla ilgili her şey önceliğimiz haline gelir. Amacımız bellidir, onlarla mümkün olduğunca daha uzun yıllar geçirmenin hayalini kurarız. Tam da bu nedenle onların tam ve dengeli bir şekilde beslendiklerinden emin olmamız gerekir. Tüm evcil hayvanların hayat konforlarının arttırılması ve yaşam sürelerinin uzatılması için en kaliteli besinleri tüketmeleri gerekir; sadık dostlarımız için de beslenme kalitesi hayati derecede önemlidir. Yaşlarına, aktivite düzeylerine, ırklarına, genel sağlık durumlarına ve özel bir hastalık durumlarının bulunup bulunmadığına göre tercih edilebilen kaliteli kuru mamaların tercih edilmesi, onların gelişimsel ihtiyaçlarının karşılanması adına atılacak en önemli adımlardan biridir.

En iyi köpek mamaları dendiğinde akıllara ilk gelenlerden biri de şüphesiz Royal Canin köpek maması çeşitleridir. Dünya genelindeki hayvanseverler tarafından güvenilen markanın mama çeşitlerine Petlebi.com üzerinden erişebilir, dostunuzun ihtiyaçları doğrultusunda en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Royal Canin Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kuyruklu dostların ihtiyaçlarını en eksiksiz karşılama mottosuyla 50 yıldan bu yana en kaliteli içerikleri, en dengeli formüllerle sunan Royal Canin dünyanın en iyi evcil hayvan mamalarını üretmeyi hedeflemektedir. Royal Canin köpek maması çeşitleri veteriner hekimler ve davranış uzmanları ile gerçekleştirilen iş birliği süreçleri doğrultusunda bilimsel gerçekliklere göre formüle edilmektedir. Evcil hayvanların gereksinimlerini derinlemesine kavramayı ilkesi edinen marka gösterdiği hassasiyet ile yüksek performanslı ürünler üretmeye devam etmektedir. Ürünlerinde en kaliteli içerikleri kullanmasının yanı sıra ürünlerinin taze kalması adına sitrik asit, tokoferol ve biberiye esansı kullanarak doğal bir şekilde muhafaza etmektedir. Tüm ürünleri satışa sunulmadan önce kalite kontrolünden geçmektedir. Hammadde temini sürecinde kesin kriterler göz önünde bulundurulmakta, her bir hammadde ayrı ayrı kalite testlerine tabi tutulmakta ve ürün içeriklerinde insan tüketimi için uygun protein kaynakları kullanılmaktadır.

Royal Canin Yavru Köpek Maması

Yavruluk dönemine has gelişimsel gerekliliklerin tamamını karşılamaya yönelik formüle edilen Royal Canin yavru köpek maması çeşitleri sağlıklı ve lezzetlidir. Dostlarımızın hızla geliştikleri ve sağlıklı bir yetişkinlik sürecine adım attıkları yavruluk döneminde Royal Canin kalitesine dünya genelinde başvurulmaktadır. Küçük, orta ve büyük ırklara özgü geliştirilen kuru mamalar kas, eklem, iskelet ve bağışıklık sistemlerini desteklemekte; yağsız kas gelişimini destekleyecek nitelik taşımakta ve bağırsak florasını iyileştirerek sindirim sistemi sağlığına iyi gelmektedir. Mamaların içerikleri kadar boyutları da dostlarımızın ırksal olarak çene ve ağız yapılarına uygun özellik taşımaktadır.

Royal Canin Yetişkin Köpek Maması

Sindirim sistemi sağlığının korunmasına yardımcı olan, yüksek oranda sindirilebilen ve cilt sağlığını destekleyen Royal Canin yetişkin köpek maması çeşitleri leziz formülleri ile dostlarımızın ve ailelerinin beğenisini kazanmaktadır. Dünyaca ünlü markanın güvenilir ve kaliteli ürünleri sayesinde eklem sağlığı desteklenmekte, cilt sağlığı korunmakta, bağışıklık sisteminin sağlığı ise sürdürülebilmektedir. Kısırlaştırılmış dostlarımızın da ihtiyaçları doğrultusunda ürünleri piyasaya süren marka gergin yapıya sahip köpeklerin psikolojik konforlarını sağlamayı da unutmamıştır. Royal Canin yetişkin köpek mamaları formülleri ırklara ve ırksal bazda özel ihtiyaçlara göre değişebildiği için seçim sırasında kapsamlı değerlendirmelerinin yapılması gerekmektedir.

Royal Canin Yaşlı Köpek Maması

Yaşlanan her köpeğin enerjisi düşecek, sağlık problemleri artacak ve aktivite düzeyleri eskiye oranla çok farklı olacak şeklinde genelleme yapmak doğru değildir. Her yaşam evresinde onların da ihtiyaçları farklılaşacağı için önemli olan yaşlarına, genel sağlık durumlarına, ırklarına ve spesifik ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktır. Bu dönemde antioksidanlar bakımından zengin, enerji ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayan, hücre yaşlanmasını geciktiren Royal Canin yaşlı köpek mamaları tercih edilebilir. Böylece dostlarımızın ilerleyen yaşlarda da en sağlıklı ve konforlu şekilde yaşamaları sağlanabilir. Yaşlı köpek mamaları seçimi sırasında da mama seçimi doğrultusunda dikkate alınması gereken tüm değişkenler hesaba katılmalıdır. Ev arkadaşlarımızın genel sağlık durumları, ırkları ve spesifik sağlık sorunları dikkate alınmadan tercih yapılmamalıdır.

Royal Canin Light Köpek Maması

Fazla kilonun birçok zararı olduğu bilinmektedir. Hareket kısıtlılığı yaratır, psikolojilerine zarar verir, eklem sağlığını tehdit eder, kalp ve damar sorunlarının oluşmasına neden olur ve ne yazık ki onlarla geçirilebilecek zaman dilimini kısıtlayabilir. Bu nedenle dostlarımızın formlarının korunması gerekliliği doğrultusunda hareket edilmelidir. Royal Canin fazla kilo problemi olan arkadaşlarımızın sağlıklarını iyileştirecek ve kilo vermelerini sağlayacak düşük kalorili ve leziz mama ürünleri de sunmaktadır.

Royal Canin Özel Irk Köpek Mamaları

Köpek ırkları arasında yalnızca görüntü ya da boyut bazlı farklılıklar yoktur. Her ırkın yatkın olduğu genetik hastalıklar, hassas olduğu konular, tüy yapıları, eklem sağlıkları ve sağlıklarının korunması için gerekli besinler aynı değildir. Bu nedenle Royal Canin özel ırk köpek mamaları, dostlarımızın tüm gereksinimleri için en doğru çözümlerin sunulması amacı ile geliştirilmiştir. Irklarla birlikte beslenme ihtiyaçlarının da değişeceği ilkesinden yola çıkan firma safkan ırklar için özel mama formülleri üretmektedir. Bu mama grubu kapsamında Yorkshire Terrier, Maltese Terrier, Pug, Chihuahua, Cavalier King Charles, Cocker Spaniel, French Bulldog, Alman Çoban Köpeği, Golden Retriever ve Labrador Retriever ırklarına özel mamalar yer almaktadır.

Royal Canin Köpek Konserve Çeşitleri

Royal Canin köpek mamaları serisine konserve mamaları da dahil ediyor. Avcı atalara sahip köpeklerin farklı lezzet arayışlarına hitap edecek özellikte ve özel formüllerle üretilen konserve mamaları dostlarımızın eğitim sürecinde de ödül amacıyla verilebiliyor. Gelişim dönemlerine özel nitelik taşıyan ve aynı zamanda özel ırk kuru mamaları destekleyecek özelliklere sahip konserve mama çeşitleri de dengeli bir beslenme vadetmektedir. Marka kısırlaştırılmış köpeklere, gergin bir ruh hali olanlara, anne ve yavrulara, cilt hassasiyeti yaşayanlara, yaşlılara, yetişkinlere ve özel ırklara özel yaş mama seçenekleri sunmaktadır.

Hangi Royal Canin Ürünü Tercih Edilmeli?

Her zaman vurguladığımız gibi hangi ürünün tercih edilmesi gerektiği köpekler özelinde değişiklik gösterebilir. Irkları, genel sağlık durumları, boyutları ve gelişim evreleri ürün seçimi sırasında yol gösterici nitelik taşımaktadır. Bu nedenle hangi Royal Canin ürününün en doğrusu olduğunun yanıtı değişiklik gösterebilir. Ürün seçimi sırasında ilk değerlendirilmesi gereken kriterler arasında dostlarımızın gelişim evresi ve ırkının küçük, orta veya büyük olup olmadığı gelmektedir. Bu kriterlere ek olarak özel gereksinimlerinin de değerlendirilmesi seçim sonuçlarının doğruluğunu arttıracaktır.

Royal Canin Köpek Maması Fiyatları

Royal Canin köpek maması fiyatları ürünün ambalaj ağırlığına, içeriğine, dahil olduğu seriye ve ek özelliklerinin olup olmamasına göre değişiklik gösterebilir. Petlebi.com sitemizden markanın geniş yelpazedeki ürünlerine erişebilir, dostunuzun yaşam süresini uzatacak alternatiflerin içeriklerini inceleyebilir, ürünler hakkında yapılan yorumları ve ürünlerin hangi ırklar için tercih edildiği hakkında bilgi edinebilirsiniz. %100 orijinal ürün garantimizden yararlanarak, mağaza mağaza dolaşmadan en taze mamaları sipariş verebilir, avantajlı fiyatlarımızdan yararlanarak kârlılığınızı arttırabilirsiniz.

Bilimsel araştırmalar sonucunda elde edilen gerçeklere dayanarak formüle edilen Royal Canin köpek maması çeşitleri kuyruklu dostunuzun yavruluktan itibaren güvenle tüketebileceği alternatifler içermektedir. Tüm ırklardaki yavrular için güvenle tercih edilebilecek Royal Canin köpek mamaları dengeli ve eksiksiz bir beslenme vadetmektedir. İçeriği kaliteli proteinler, mineraller ve vitaminler ile desteklenen ürünler sayesinde onların kalp sağlığı korunmakta, kasları güçlenmekte, sindirim ve bağışıklık sistemleri ise desteklenmektedir. Yaşına, genel sağlık durumuna, ırkına ve sahip olduğu özel durumlara uygun tercih edebileceğiniz Royal Canin köpek maması içeriği hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilir, yorumları okuyabilir, dostunuz için en doğru seçimi Petlebi güvencesiyle gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik 119 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde ücretsiz kargo fırsatlarımızdan da yararlanabilirsiniz