Tüy Toplayıcılar ve Rulolar

(8)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Tüy Toplayıcılar ve Rulolar

Patili dostlarımız ile birlikte yaşamanın sayısız güzelliği olsa da bazı zorlukları olduğunu da unutmamak gerekir. Kedi sahipleri için kedilerin tüy dökmesi temel bir sorun değildir hatta pek çok evcil hayvan sahibi tüy dökülmesini görmezden gelir. Ancak tüylerin dökülmesini görmezden gelmek temizlenmeyeceği anlamına gelmez Bir kedi ile yaşamaya başlamak yaşam alanlarından, yataklardan, kıyafetlerden ve akla gelebilecek daha pek çok yerde veya eşyadan tüy toplamak anlamına gelir. Bu gereksinimle birlikte yaşamlarımızı kolaylaştırmak için piyasaya sürülen pek çok kedi tüy toplayıcı ürün bulunmaktadır.

Kedi Tüy Toplayıcılar

Tüy toplayıcı ürünler genellikle koltuklardan, halılardan ve kıyafetlerden tüyleri temizlemek için kullanılmaktadır. Bu işlem için fırça, eldiven gibi tasarımlar çok büyük konfor sağlar Fırça ve eldivenler kedilerin üzerindeki ölü tüyleri de toplayarak dökülmesini önlerken aynı zamanda eşyalar üzerinden de tüy toplamayı kolaylaştırmaktadır. Tüy toplayıcı eldivenler patili dostlarımız için oldukça eğlenceli ürünler olabilmektedir. Onları severken takıp kullanabileceğiniz bu ürünler hem ölü ve gevşek tüyleri toplar hem de keyifli bir masaj ile kedilerin mutlu olmasına yardımcı olur.

Kedi Tüy Toplama Ruloları

Kedi tüy toplama rulosu olarak bilinen ve temel olarak yapışkanlı bir dokuya sahip olan silindirden oluşan tasarımlar kedi yaşayan pek çok evde en çok kullanılan kedi tüy toplayıcı ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle evden çıkarken kıyafetlerinin üzerindeki tüyleri gören ve temizlemek isteyen evcil hayvan sahipleri için bu rulolar hayat kurtarıcıdır. Rulonun etrafında yapışkanlı bir kayıt bulunur ya da bazı tasarımlarda plastik rulo kendinden yapışkanlı özelliğe sahiptir ve yıkansa bile bu özelliğini kaybetmez. Ruloyu tüylerin üzerinde gezdirmek, tüylerin ruloya yapışmasını sağlar ve bu sayede kıyafetler saniyeler içerisinde temizlenir.

Petlebi.com'da Lion, Flip, Estland ve Trixie gibi pek çok kaliteli ve popüler markanın tüy toplayıcı ürünlerini bulabilirsiniz. Tüy toplama rulosu, yapışkanlı yedek rulolar, yıkanabilir rulolar, eldiven ve fırçalar yaşam alanlarımızı tüylerden arındırmak ve patili dostlarımızın üzerindeki gevşeyen veya dökülmekte olan tüyleri toplamak için her zaman doğru seçimdir.

Kedinizin tüyleri genellikle evin her yerine dağılır. Tüy toplayıcılarla kıyafetlerinizi ve eşyalarınızı kolayca temizleyebilirsiniz. En kolay kullanılan ürünlerden biri yapışkanlı rulolardır. Kullandıktan sonra yaprağını değiştirebilir ve tekrar kullanabilirsiniz.