Hazneli Mama ve Su Kabı

(17)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Hazneli Mama ve Su Kabı

Belirli bir süre evden uzaklaşmak gerektiğinde evde bizi bekleyen patili dostlarımızın mama ve su sıkıntısı çekmemesi için tercih edilebilecek bazı ürünler vardır. Hazneli mama kabı ve hazneli su kabı olarak bilinen bu ürünler hem evcil dostlarımızı evde gönül rahatlığı ile bırakmamıza yardımcı olur hem de tükendikçe yenilenme sağlamaları sebebiyle tazeliği ön planda tutarak mama ve su tüketmelerine yardımcı olur.

Hazneli Mama ve Su Kabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mama ve su kabı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta üretim malzemesi ve hazne boyu olmalıdır. Doğru hazne boyu seçilirse kediler günlük tüketimlerini ideal bir şekilde yapabilirler. Kedinin ne kadar süre ile yalnız kalacağı ve bu sürede ne kadar mama yemesi, su içmesi gerektiği hesaplandığı zaman ortalama boyutlarda bir kap tercih edilebilir. Kediler özgür ruhlu canlılar olsalar da çok uzun süreli yalnız kalmak onlar için uygun değildir. Bu nedenle hazneli kapların olması onları günlerce yalnız bırakmayı mümkün kılmaz.

Bu ürünlerde mama ve su bekleyeceği için malzeme kalitesine önem verilmelidir. İnsan ve hayvan sağlığı açısından kullanıma uygun olan malzemelerden üretilen tasarımları tercih etmek en doğrusu olacaktır. Birkaç gün yolculuğa çıkarken kap içerisine koyacağınız suyun kötü koku yapmaması ve yosunlaşma meydana getirmemesi için kaliteli malzemeye sahip olması gerekir. Petlebi.com Trixie, Ferplast gibi kaliteli ürünleri ile bilinen markaların hazneli kedi mama kabı ve hazneli su kabı modellerine ulaşabilirsiniz.

Neden Hazneli Mama ve Su Kapları Tercih Edilmeli?

Eve geç gelmek, havaların ısınması, yoğun bir dönemde olup mama ve su tazeleyi unutma ihtimali bu kapların kullanılması için doğru nedenlerdir. Bu ürünlerin hazneli tasarımı patili dostlarımızın mama ve su sıkıntısı çekmesine engel olur. Ayrıca yaz aylarında kediler için su tüketimi çok daha önemlidir. Ağsız açık su kaplarındaki su çok hızlı buharlaşabilir ve kedinin susuz kalmasına neden olabilir. Bu tür bir durumun önüne geçmek için hazneli su kabı kullanmak doğru bir seçim olacaktır.