Bandana

(12)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Köpek Bandanası

Sevgi dolu halleri, masum bakışları ve her zaman ilgiye bayıldıklarını belli eden davranışları ile kalplerimizi fetheden köpekler için birçok farklı aksesuar bulunuyor. Tarzlarını tamamlarken aynı zamanda fonksiyonellikleri ile dikkat çeken köpek bandanası çeşitleri, hayvan severlerin en sık tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Özel organizasyonlarda, yarışmalarda, aktivitelere katılım sağlandığında ya da daimi olarak kullanılabilecek köpek bandanaları şık tasarımları ve renkli modelleri ile çok beğeniliyor. Köpek bandanası çeşitlerinden bazıları tasma ile entegre şekilde satılırken bazıları harici özellikte olabiliyor. Siz de Petlebi.com üzerinden köpeğinizin boyun genişliğine uygun ölçülere sahip köpek bandanası modelleri arasından seçim yapabilir; Trixie ve Karlie gibi tanınmış markaların kaliteli ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Köpek Bandanası Çeşitleri

Patili arkadaşlarımızın güzel ya da sevimli görünmek için ek bir aksesuara ihtiyaçları olmasa da birbirinden farklı renk ve desende üretilen bu ürünlerin etkisinin yadsınmaması gerekiyor. Yengeç desenli, zilli, butik desenli, fosforlu ve canlı renkleri ile göz ardı edilemeyecek bir albeniye sahip olan köpek bandanası çeşitleri tarzlarını tamamlayan ürünlerin başında geliyor. Bandanalı köpek boyun tasmaları da ilgili kategori altında yer alıyor. Böylece bandananın sabit kalması ve sıkılgan dostlarımız tarafından çıkarılması engellenebiliyor.

Köpek Bandanası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu ürünler yalnızca kumaş ya da tasmaya entegre olacak şekilde satılabiliyor. Ürün formundan bağımsız olarak seçim sırasında ilk olarak dostunuzun boyun genişliğini düşünmeniz gerekiyor. Bandanalar yumuşak ve kimyasal salınım yapılmayan kumaşlardan üretildiğinden onları rahatsız etmemeleri adına doğru ölçülerde tercih edilmeleri gerekiyor. Ölçüleri belirledikten sonra ise tek yapmanız gereken renk ve desen seçimi oluyor. Tüy rengiyle kontrast yaratacak, desenli modeller hayvanseverlerin gözdeleri arasında yer alıyor.

Köpek Bandanası Fiyatları

Köpek bandanası fiyatları ürünlerin yalnızca bandana mı yoksa bandanalı tasma olarak mı sunulduğu doğrultusunda değişebiliyor. Aynı zamanda üretici markanın ücretlendirme politikası da fiyatlara etki edebiliyor. Petlebi.com'da köpekler için özel olarak üretilen bandana modellerine en uygun fiyatlarla sahip olabilir, kaliteli ve dayanıklı malzemelerle imal edilen alternatifler hakkında yapılan yorumları okuyarak en doğru tercihi yapabilirsiniz.