Pro Plan Kısırlaştırılmış Kedi Maması

(10)

Seçtikleriniz: Pro Plan Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Pro Plan Beslenme Danışmanı ücretsiz.

Hangi mamayı seçmeniz gerektiğine emin değil misiniz?

En uygun mamayı, Purina'nın Petlebi.com müşterilerine özel Beslenme Danışmanı'yla birlikte seçebilirsiniz.

Purina Beslenme Danışmanı Beni Arasın

Pro Plan Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Kedi sağlığının en temelinde doğru ve sağlıklı beslenme yer alır. Doğduktan sonra ideal şekilde beslenen kediler daha uzun ömürlü ve sağlıklı olurlar. Bu nedenle de patili dostlarımız için her zaman en kaliteli ve beslenme gereksinimlerine uygun şekilde beslenmesi gerekir.

Kedilerin beslenme gereksinimlerinde yaşam evrelerinin ve özel sağlık durumlarının etkisi oldukça fazladır. Bu neden kısırlaştırma operasyonu sonrasında da mama değişimi yapılması gerekir. Pro Plan evcil hayvan beslenmesinde yaptığı öncülükler sayesinde patili dostlarımızın her zaman en ideal şekilde beslenmesi için çalışmalar yürütmektedir. Markanın sunmuş olduğu birbirinden leziz kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri ile kediler hem sağlıklı bir şekilde besleniyor hem de mamalarını büyük bir iştahla tüketiyor.

Pro Plan Hakkında

Neredeyse bir asra yakın süredir evcil hayvan beslenmesi ile ilgili çalışmalar yapan Purina'nın 1986 yılında piyasaya sürdüğü bir marka olan Pro Plan, her zaman en yenilikçi ve özelleştirilmiş mama formüllerini sunuyor. Kedi sağlığı ile ilgili önemli çalışmalar yapan ve dünyaca tanınan markalar arasında yer almaktadır. Markanın ürün geliştirme süreçlerinde 400'den fazla bilim insanı çalıştığı bilinmektedir. Beslenme uzmanlarından veteriner hekimlere, mama formüllerinin hazırlanmasında rolü olan herkesin katkı sağladığı bir üretim süreci planlayan marka ideal beslenmenin sırrını her kediye sunmak için çalışıyor.

Üretimde çevreci standartlarını koruyan, malzeme tedarikinde her zaman en kaliteli ürünleri tercih eden ve kedilerin evrimsel beslenme ihtiyacını karşılarken aynı zamanda sağlık açısından gereksinimlerini de ön planda tutan Pro Plan ile kediler mutlu ve uzun bir ömre sahip olmak için en temel ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Yüksek sindirilebilirlik oranına sahip olan ve özelliği ile bağışıklık sistemini de güçlendiren Pro Plan kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri ile lezzetli ve sağlıklı bir beslenme mümkün.

Pro Plan Kısırlaştırılmış Kedi Maması Çeşitleri

Pro Plan markasının kısırlaştırılmış kediler için özel olarak hazırladığı formüllerde ek olarak kedinin yaşam evresine göre de seçim yapmak mümkün. 1 - 7 yaş arası yetişkinlik dönemimin gereksinimleri ile +7 yaş sonrasının gereksinimlerinin farklı olduğunu vurgulayan markanın bu nedenle temelde iki farklı kısırlaştırılmış kedi maması formülü bulunmaktadır.

Kısırlaştırma operasyonu yaygın olarak tercih edilmekte ve bu operasyonun kediler için sağlıklı olduğu bilinen pek çok avantajı bulunmaktadır. Ancak bu operasyondan sonra kedilerde ciddi bir iştah artışı yaşandığı gözlemlenmektedir. Operasyondan sonraki ilk 48 saatlik sürede kedinin iştahı %30 civarında artar. Bu da kedinin daha çok mama talep etmesinde etkili olur. Pek çok kedi sahibi sürekli olarak mama isteyen kedisine dayanamayarak normalden fazla mama verir ve obeziteye doğru giden ilk adım atılmış olur. Çünkü bu operasyon sonrasında kedilerde iştah artışı ile birlikte hareketlilik düzeyinde de ciddi bir azalma meydana gelmektedir.

Pro Plan kısırlaştırılmış kedi maması içeriğinde bulunan özel lifler sayesinde doygun hissi artar. Buna ek olarak yüksek sindirilebilirlikte oranı bağırsak sorunlarına engel olur. Yağ oranı kısırlaştırma operasyonuna uygun olarak düzenlenen, mineral seviyeleri de üriner sistemi koruyacak şekilde optimize edilen bu mamaların içeriğinde böbrek sağlığını destekleyen amino asit, yağ asitleri ve antioksidanlar içeren optirental bileşeni bulunmaktadır.

Pro Plan Kısırlaştırılmış Kedi Maması Fiyatları

Pro Plan kısırlaştırılmış kedi maması fiyatları genel olarak ambalajlamaya göre değişmektedir. Büyük paketli ambalajlarda birim fiyatın daha ekonomik olduğunu söylemek mümkündür. Ancak ilk kez mamayı deneyecek olan kişilerin kedinin mamayı reddetmesi ihtimalini göz önünde bulundurarak en ufak ambalajlı seçenek ile mama geçişini yapmaları tavsiye edilmektedir.

Pro Plan mama çeşitleri genellikle kedilerin keyifle tercih ettiği bir lezzet seviyesine sahiptir. Kısırlaştırılmış formüllere sahip mamaların daha düşük yağ oranı içeren somon, tavuk, morina balığı ve hindi gibi protein kaynaklarından üretilmesi de hem lezzet deneyimini çeşitlendirirken hem de kilo alımı açısından önemli bir fayda sunmaktadır. Petlebi.com olarak sitemizden satın aldığınız her ürün için %100 orijinallik garantisi verirken aynı zamanda mamalara en taze şekilde ulaşmanız için özel bir stok sirkülasyonu ile çalışıyoruz. Gıda saklamaya uygun şartları sağlayan 1000 metrekarelik depomuzdan size gönderilen her ürünün en iyisi olduğundan emin olmak, her zaman önceliğimiz.