Eğitim Clicker

(7)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Köpek Eğitim Clicker

Köpekler yavruluk döneminden itibaren eğitilmesi gereken canlılardır. Eğitim onların daha sosyal, daha konforlu ve mutlu bir hayat yaşamalarını sağlar. Köpek eğitiminde kullanılan birçok farklı yöntem ve yaklaşım bulunsa da son dönemde köpek eğitim clicker ürünleri sundukları avantajlarla daha çok tercih edilmeye başlamıştır. Balinalar ve yunuslarla iletişim kurulması amacıyla geliştirilen clicker çeşitleri üzerlerinde basit bir düzenek ve buton bulunan ürünlerdir. Petlebi.com'da dostunuzun eğitimi sırasında pozitif yaklaşımlar sergilemeniz için pratik bir yöntem sunan köpek clicker modelleri arasından seçim yapabilir, uygun fiyatlarla %100 orijinal ürünlerin siparişini verebilirsiniz.

Köpek Eğitim Clicker Nedir?

Eğitim sırasında kullanılan, dostlarımızın olumlu davranışlarının pekiştirilmesini sağlayan bir araçtır. Pekiştirilen olumlu davranışın daha sık yapılmasını da sağlayan bu ürün hem yavruluk hem yetişkinlik hem de yaşlılık döneminde kullanılabilir. Eğitim sürecine erken başlamak daha pozitif sonuçların alınabilmesini sağlasa da ilerleyen yaşam evrelerindeki patililer de bu ürünün avantajlarını deneyimleyebilirler.

Köpek Eğitiminde Clicker Ne İşe Yarar?

Köpek eğitiminde clicker olumlu davranışların pekiştirilmesini sağlar. Köpek "klik" sesi duyduğunda ödüllendirileceğini öğrendiğinde hangi davranışın ödülle sonuçlanacağını fark etmeye başlar. Herhangi bir davranışın sabitlenmesi için bu ürün kullanılabilir. Eğer ödül ve klik sesi eşleştirilebilirse, bu sesle onu çağırabilir, komut uygulamalarını gerçekleştirebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken nokta klik sesi duyulduktan sonra hareket gerçekleşir gerçekleşmez ödülün verilmesidir. Böylece komutlar ve klik sesi arasındaki bağın kavranması sağlanabilir. Her yaştan ve ırktan dostumuzun eğitiminde kullanılabilen bu ürün, komutlar tam olarak kavrandıktan sonra tekrar amacı ile de tercih edilebilir.

Köpek Eğitim Clicker Çeşitleri

Birçok farklı özellikte ve tasarımda clicker bulmak mümkündür. Üstelik bu ürünü hem kedilerin hem kuşların hem de tavşanların eğitimi sırasında da destekleyici bir araç olarak tercih edebilirsiniz. Petlebi.com üzerinden en kaliteli ve fonksiyonel ürünlere erişebilirsiniz. Trixie gibi dünyaca ünlü markanın en yeni modelleri arasından seçim yaparken hem ürün yorumlarını okuyabilir hem de filtreleme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Köpek Eğitim Clicker Fiyatları

Köpek eğitimi clicker fiyatları markaya göre değişiklik gösterebilir. Petlebi.com'da her daim en uygun fiyatlarla alışveriş yapabilir, hızlı kargo seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.