petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Leke ve Koku Gidericiler

Kedilerimiz herhangi bir sebepten dolayı evimizde koku veya lekeye sebep olabilirler. Lekeleri özel leke çıkarıcılarla gidermek daha kalıcı bir yöntem olacaktır. Kokular için ise özel sprey ve sıvı koku gidericilerin kullanımı uygundur.

Devamını Göster »

Kediler İçin Leke ve Koku Giderici Ürünler

Henüz çiş eğitimini tamamlamamış yavrunuzun ya da herhangi bir nedenden stresli olduğu için size bir uyarı veren kedinizin izlerini silmek için doğru bir temizlik ürünü kullanmalısınız.

Birbirleri için iz bırakmaya çalıştıklarından, arkalarında oldukça keskin ve inatçı bir kedi çiş kokusu bırakırlar. Bu kokuyu yok etmek için halı, sert yüzeyler ve çiş kabı da dahil olmak üzere spreyi deneyebilirsiniz.

Bu ürünleri, kedi kabının kumlarını değiştirirken, suda çözünmeyen idrar kristallerini çözme özelliğiyle çiş lekesi çıkartıcı olarak da kullanabilirsiniz. 

Kedi kokusu giderici ürünler, hem evdeki minik dostunuzun kafasının karışıp yanlış yere çiş etme alışkanlığı edinmesini engeller hem evinizdeki kötü kokuları yok etmek için birebirdir.

Petlebi’deki geniş çiş kokusu spreyi seçkisini inceleyip, fiyatları karşılaştırarak aynı gün kargo imkanıyla sipariş verebilirsiniz.