Royal Canin Kedi Maması

(51)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Royal Canin Beslenme Danışmanı ücretsiz. ilk kez ve sadece petlebi.com'da!

Hangi mamayı seçmeniz gerektiğine emin değil misiniz?

En uygun mamayı, Royal Canin'in Petlebi.com müşterilerine özel Beslenme Danışmanı'yla birlikte seçebilirsiniz.

Royal Canin Beslenme Danışmanı Beni Arasın

Royal Canin Kedi Maması

Patili dostlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmeleri için öncelikle kaliteli ve doğru kuru mama ile beslenmeleri gerekmektedir. Royal Canin kedi maması çeşitleri onların tüm ihtiyaçlarına cevap veren farklı formüller sunar. Bu sayede kedilerin doğumdan itibaren gelişimleri en sağlıklı ve etkili şekilde desteklenmiş olur. Anne sütü ile beslenmeyi bıraktıktan itibaren gönül rahatlığı ile tüketilebilen bu mamalar dünyada en çok rağbet gören ürünler arasında yer almaktadır. Petlebi.com olarak her zaman evcil dostlarımızın sağlığına önem veren ve bunun yanı sıra üretimde özelleştirilmiş standartlar sağlayan markaları sizlere sunuyoruz. Royal Canin kedi maması çeşitleri de patili dostlarımızın beslenme ihtiyaçlarını sağlıklı bir şekilde karşılayacak ürünleri ile sitemizde yer almaktadır.

Royal Canin Hakkında

1968'den günümüze evcil hayvanların özel beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere mamalar geliştiren Royal Canin markası, 1972 yılında ışıldayan bir şirket haline gelmiş ve Guyomarc'h Group tarafından satın alınmıştır. Bu satın alınma sonrası markanın elde ettiği finansal destek daha etkili ve kaliteli mamaların üretilmesi için ilk adımların atılmasını sağlamıştır. Fransa merkezli şirket 1974 yılında dünyaya açılarak satış ağını genişletmiştir. AR-GE çalışmaları devam ettikte evcil hayvanların yaşlarına ve sağlık durumlarına göre özelleşen mamalarda daha yenilikçi bakış açıları ortaya koyan marka, ırka ve boyuta özel beslenme için farklılaştırılmış formüller sunmaya başladı. Evcil hayvanların çene ve diş yapılarına göre daha kolay tüketebilecekleri mama taneleri tasarlayan marka bir yandan da ırkların genetik yatkınlığa sahip oldukları sağlık sorunlarını engellemek için hazırlanan mamaları da piyasaya sürdü. Hem perakende satışı olan hem de veteriner özel seriler ile patili dostlarımızın sağlık sorunlarına çözüm sunacak mamalar üreten firma pek çok hayvan severin ilk tercihi arasında yer almayı başarıyor. Sağlıklı bir dünya, değer katan insanlar ve kaliteli beslenme odağında yaptıkları çalışmalar ile beğeni toplayan marka aynı zamanda doğa dostu üretim tesisleri ve sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekiyor.

Royal Canin Kedi Maması Çeşitleri

Royal Canin kedi maması çeşitleri yaşa ve özel ihtiyaçlara göre sunulmaktadır. Her dönemde beslenme ihtiyaçlarının farklılaşması üzerine şekillendirilen ürün yelpazesinde temel olan kedilerin konforlu ve sağlıklı bir şekilde beslenebilmesidir. Royal Canin kuru mama çeşitlerinin tane boyutlarından ürün içeriklerine kadar farklılaşan özellikleri onları farklı durumlar için ideal kılmaktadır.

Royal Canin Yavru Kedi Maması

%90 oranında sindirilebilirlik oranına sahip L.I.P. proteini içeren yavru kedi maması sindirimi desteklemenin yanı sıra yavruların oldukça sağlıklı bir şekilde gelişmesini de destekler. 1 - 12 ay aralığındaki büyüme döneminde tercih edilmesi uygun olan bu mama özellikle 4 aydan küçük kedinin çiğnemede zorlanma yaşaması durumunda aynı markanın yavrular için sunduğu yaş mama formülü ile de rahatlıkla karıştırılabilir. Bu sayede porsiyon ayarlaması yaparken de marka tarafından sunulan plana bakılması yeteri olacaktır. D vitamini ve kalsiyum içeriğinin yavruların büyümesini destekleyecek oranlarda yer aldığı ve özel liflerle zenginleştirilen formül, sağlıklı gelişim için gerekenleri bir araya getirmektedir.

Royal Canin Yetişkin Kedi Maması

Royal Canin yetişkin kedi maması çeşitleri ilk bakışta kedi sahiplerinin kafasını karıştıracak kadar çok gözükse de aslında her bir çeşidin formülü temel bir soruna çözüm sunmak için özel olarak hazırlanmıştır. Kilo alma eğilimi yüksek kediler için Light 40, seçici bir damak zevkine sahip olan kediler için Exigent, ağız ve diş sağlığı olanlar için Oral Care, ek bakıma ihtiyacı olan tüylere sahip olanlar için Hair&Skin, hassas sindirim sistemine sahip olanlar için Sensible 33 gibi çeşitler patili dostlarımızın hassasiyetlerine göre sunulmaktadır.

Royal Canin Yaşlı Kedi Maması

Markanın yaşlı kedi maması olarak sunduğu iki mama çeşidi bulunmaktadır. +7 yaş ve +12 yaş olmak üzere ayrıştırılan formüller özellikle yaşlanma etkilerine bağlı ortaya çıkan sağlık sorunlarının engellenmesine yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Kedilerde yaşlanmaya bağlı olarak meydana gelen en temel sağlık sorunlarını böbreklerde ve idrar yollarında ortaya çıkmaktadır. Buna ek olarak ağız ve diş sağlığı sorunları da 7 yaş ve sonrasında daha fazla görülebilmektedir. Bu nedenle böbrek sağlığını korumak ve üriner sistem hastalıklarını engellemek üzere formüle edilen mamalar ile patili dostlarımız daha konforlu ve keyifli bir yaşam sürebilmektedir.

Royal Canin Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Kısırlaştırma operasyonundan sonra evcil hayvanların beslenme alışkanlıklarında değişimler meydana gelebilir. Kilo kontrolünün sağlanması ve operasyon sonrasında artan iştahın sebep olduğu sürekli mama isteme gibi davranışların hiç oluşmaması için hazırlanan özel formül ile beslenme alışkanlığındaki değişimin etkileri fiziksel olarak hissedilmemektedir. Kilo alma eğilimi olan patili dostlarımızın bu eğilimlerinin kontrol altında tutulması ve obezite gibi sorunlar yaşamamaları için kısırlaştırılmış kedi maması tüketmeleri önerilmektedir.

Royal Canin Light Kedi Maması

Kilo problemi olan kedilerin mutlaka doğru bir planlama ile ideal kilolarına düşmeleri gerekmektedir. Bu nedenle de yağ yakıcı özelliği olan ve kas kaybı yaşamadan kilo vermeyi mümkün kılan özel formüde mamalar tercih edilmesi gerekir. Kedilerde obezite oldukça yaygın bir sorun olduğu için kilo kontrolünün düzenli olarak yapılması ve en ufak bir değişimin dikkate alınması gerekmektedir.

Royal Canin Özel Irk Kedi Maması

Bazı ırkların genetik olarak belirli sağlık sorunlarına daha yatkın olduğu bilinmektedir. Bu nedenle patili dostlarımızın henüz bir sağlık sorunu yaşamadan kaliteli ve sağlıklı beslenme ile desteklenmeleri gerekir. Diş yapısı, mide hassasiyeti, tüy bakımı ve deri sağlığı gibi farklı unsurlar ırklara özgü sorunlara neden olabilmektedir. Siamese, British Shorthair, İran Kedisi ya da Spyhnx gibi farklı ırkların beslenme ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılayan kaliteli mama formülleri marka tarafından özenle sunulmaktadır. Özel ırk kedi maması çeşitleri aynı zamanda yaşa göre de ayrıştırılmaktadır. Bu sayede hem yaşa bağlı ortaya çıkan gereksinimler hem de özel ırk olmanın getirdiği genetik yatkınlık sonucu oluşan gereksinimler başarılı bir şekilde karşılanmış olur.

Hangi Royal Canin Maması Tercih Edilmeli?

Mama seçimi yaparken patili dostunuzun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmanız önemlidir. Yaş, sağlık sorunları veya özel gereksinimleri doğru mama seçimi açısından büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle öncelik her zaman onların sağlık açısından ihtiyaçları olmalıdır. İhtiyaçlarını belirledikten sonra damak zevklerini de göz önünde bulundurarak seçim yapmak en doğrusudur. İştahla ve keyifle yenen bir mamanın etkisinin çok daha değerli olacağı unutulmamalıdır. Ancak patili dostlarımız mama konusunda seçici davranabilirler ve sağlıkları için ihtiyaçları olan mamayı tüketmek istemezlerse de eski ve yeni mama arasında kontrollü bir geçiş de sağlanabilir.

Royal Canin Kedi Maması Fiyatları

Royal Canin tarafından sunulan ürünlerin fiyatları farklı unsurlara göre değişiklik göstermektedir. Farklı gramajda ambalajlarda fiyat farkı normaldir ve büyük ambalajlar daha ekonomiktir. Mama formülleri de fiyatlandırmada oldukça etkilidir. Beslenme ihtiyaçlarına göre özelleşen formüller arasında fiyat farklılığı ortaya çıkabilir. Petlebi.com olarak sitemizdeki her mamanın idea koşullarda saklanmasını sağlıyoruz. Gıda saklama koşullarını en yüksek standartlarda yerine getiren depomuzdan çıkan ürünlerin taze ve orijinal olduğunun garantisini veriyor, patili dostlarımıza her zaman en iyi içeriklere sahip mamaları sunuyoruz.

Kedi dostlarımızın sağlıklarını desteklemek, hayatlarını güzelleştirmek ve yaşamlarının her özel aşamasında onların gereksinimlerini en eksiksiz şekilde karşılamak adına tercih edilebilecek Royal Canin kedi maması çeşitleri Petlebi ayrıcalığı ile sizlerle buluşuyor. En savunmasız oldukları yavruluk dönemi başta olmak üzere hayat döngülerinin her anında onların ihtiyaçlarına sağlıklı çözümler üreten Royal Canin mamaları özel ırklara yönelik formülleri ile de beğeni kazanıyor. Dolayısıyla dostunuzun yaşam şekli, alışkanlıkları, ırkı veya yaşı ne olursa olsun ona uygun Royal Canin kedi maması bulmak mümkün oluyor. Sitemiz üzerinden onun için en doğru alternatifler listeleyip ürün içeriklerini değerlendirerek siz de avantajlı fiyatlardan yararlanabilir, kaliteye tek tıkla ulaşabilirsiniz. Seçim yaparken almak istediğiniz ürün yorumlarını da inceleyerek seçimlerinizin doğruluğunu arttırabilirsiniz.