Kapalı Kedi Tuvaletleri

(13)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

Kapalı Kedi Tuvaletleri

Kediler oldukça titiz ve mahremiyetlerine özen gösteren canlılardır. Tuvalet alışkanlıklarını ilk kazandıkları dönemden itibaren tuvaletlerinin temizliği kadar ihtiyaçlarını karşılarken kendilerini güvende hissetmeleri de önemlidir. Etrafı ve üstü kapalı olarak satışa sunulan kapalı kedi tuvaleti çeşitleri dostlarımızın da bizlerin de konforunu arttıracak özelliklerle donatılmışlardır. Ön kısımlarında rahat bir şekilde girip çıkmaları için dizayn edilmiş kapıların da bulunabildiği kapalı kedi tuvaletleri, etrafa kum parçacıklarının saçılmasını engellediği için ev hijyeni açısından da büyük bir önem taşımaktadır. Üstelik büyük bir sorun olarak nitelendirilen kokuyu da engelledikleri bilinmektedir.

Kapalı Kedi Tuvaletleri Çeşitleri

Bu ürünlerin birçok farklı çeşidi ve modeli bulunmaktadır. Evlerde yaşayan kuyruklu arkadaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için en gerekli ürünler arasında yer alan kapalı kedi tuvaletleri tasarım ve renk çeşitliliği de sunmaktadır. Böylece konumlandırıldığı ev bölümünün dekorasyonunu da tamamlar. Teknolojinin ve ihtiyaçların farklılaşması ile birlikte filtreli modellerin de var olması kedilerle yaşamını paylaşan kişilerin bütçelerine uygun alternatiflerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Kapalı Kedi Tuvaleti Faydaları Nelerdir?

Kuyruklu dostlarımız tuvaletlerini yaptıktan sonra eşeleme davranışı sergilerler. Kullanılan kumların yapısı gereği eşeleme sırasında çevreye yayılmaları ortamın kirlenmesine neden olur ve ev halkının sağlığını da tehdit edebilir. Kapalı kedi tuvaleti ürünleri dostlarımızın mahremiyetini korur, evlerin kirlenmesini engeller, tuvalet kokusunun yayılmasını önler ve farklı tasarımları sayesinde ev dekorasyonunun doğal bir bileşeni olarak gözükerek kötü bir görünüm oluşmasını engeller.

Kapalı Kedi Tuvaleti Seçimi Nasıl Yapılır?

Kedi sahiplerini en çok düşündüren konulardan biri de kapalı kedi tuvaleti alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğidir. Birçok farklı marka tarafından üretilen bu ürünlerin temel amacı kedilerin konforlarının arttırılması olduğu için seçim sırasında öncelikle boyutları değerlendirilmelidir. Dostlarımızın boyutları düşünülmeden tercih edilen ürünler onların hareketlerini kısıtlar ve tuvaletlerini yaparken konforlarını azaltır. Bu nedenle sitemiz üzerinden kapalı kedi tuvaleti almadan önce mutlaka boyutlarının incelenmesi gerekmektedir. Seçim sırasında ürünün üretildiği materyale de dikkat edilmelidir. Salınım yapmayan, çizilmeye ve deformasyona dayanıklı ürünler önceliklendirilmelidir.

Petlebi.com üzerinden sevimli dostunuzun ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda Trixie, Ferplast, Catit, MPS gibi tanınmış markaların ürünlerine ulaşabilir, en uygun fiyatlarla siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.