Köpek Uzaklaştırıcılar

(9)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Köpek Uzaklaştırıcı Sprey

Evet onlarla hayatımız çok daha güzel, çok daha anlamlı. Ancak zaman zaman bazı yerlerden, bazı eşyalardan ya da bazı alanlardan uzak tutulmaları gereklilik haline gelebiliyor. Yavruluk döneminden itibaren her gelişim döneminde onlarla farklı mücadelelerin verilmesi mümkün olduğundan sürece hazır olmak gerekebiliyor. Kemirmeleri, koku bırakmaları, çiftleşme döneminde davranışlarının değişmesi, eşyalara zarar vermeleri en önemlisi de farkında olmadan zarar görmelerinin engellenebilmesi için köpek uzaklaştırıcılar kullanımı önemli hale gelebiliyor.

Petlebi.com üzerinden sadık dostunuzun sağlığına zarar vermeyen, ürün türüne göre çeşitli kullanımları bulunan köpek uzaklaştırıcı sprey çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Trixie, Versele Laga, Beaphar ve Bioline gibi markaların köpek uzaklaştırıcı çeşitlerini inceleyebilir, hem sizin hem de dostunuzun ihtiyaçları doğrultusunda en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Köpek Uzaklaştırıcılar Ne İşe Yarar?

Köpek uzaklaştırıcı koku ürünleri birden çok amaca hizmet etmesi için geliştirilmişlerdir. En temel faydaları uzak durmaları gereken alanları öğrenmelerini sağlaması ve bu alanlara girişlerini engellemesidir. Yavruluk dönemini ele alalım, diş kaşınmaları nedeniyle birçok dostumuzun ev eşyalarına, aksesuarlara ya da bahçeye zarar verdiğine denk gelmişizdir. Köpek uzaklaştırıcı spreyler evlerin, bahçelerin ya da eşyaların zarar görme riskini azaltmaktadır. Üstelik bu durumun kuyruklu aile bireylerimiz için de çeşitli faydaları vardır. Bazı bitkileri yemeleri sağlıklarını tehdit edebilir, kemirip çiğnedikleri eşyalar boğazlarına kaçabilir, parçaladıkları aksesuarların parçaları bağırsaklarında tıkanıklığa neden olabilir. Bu nedenle bu ürünler hem evleri hem de dostlarımızı koruma özelliğine sahiptir. Köpek uzaklaştırıcılar spesifik bir amaç üzerine de üretilebilirler. Erkek köpekleri uzaklaştıran spreyler bu söyleme örnek olarak gösterilebilir. Dişi köpekler çiftleşme dönemine girdiklerinde erkeklerin mesaj niteliğinde algıladıkları bir koku salarlar. Bu kokunun maskelenmesi için özel uzaklaştırıcılar bulunur. Böylece istenmeyen gebeliklerin önlenmesi ve dişilerin sağlığının korunması sağlanabilir.

Köpek Uzaklaştırıcı Çeşitleri

Petlebi.com üzerinde farklı işlevlere sahip köpek uzaklaştırıcı çeşitleri bulabilirsiniz. İç mekan kullanımı için uygun olanlar, dış mekana yönelik üretilenler ya da doğrudan köpeklerin vücut bölgelerine sıkılabilen ürünler arasından talepleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda tercih yapabilirsiniz. Ürün formlarında da kullanım alanları doğrultusunda farklılık olabilmektedir. İç mekanlarda kullanılmak için geliştirilen ürünler genellikle sprey, dış mekana özel üretilenler ise jel ya da sıvı formunda bulunmaktadır.

Köpek Uzaklaştırıcı Sprey Seçimi Nasıl Yapılır?

Ürünler arasında seçim yaparken ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi önceliklendirmelisiniz. Dostunuzla yaşadığınız sorunları belirlemeli, bu sorunların iç mekanda mı dış mekanda mı ortaya çıktığını düşünmelisiniz. Böylece iç mekanlarda ya da dış mekanlarda kullanılabilecek ürünleri inceleyebilirsiniz. Dikkat etmeniz diğer bir kriter de bu ürünlerin içerikleridir. Onların sağlığına zarar vermeyecek olanları seçtiğinizden emin olmalısınız. Tercih ettiğiniz ürünü mutlaka kullanım talimatları doğrultusunda kullanmaya özen göstermelisiniz. Böylece daha iyi sonuçlar alabilir, onlarla daha keyifli bir hayat sürebilirsiniz.

Köpek Uzaklaştırıcı Sprey Fiyatları

Jel ya da sprey formunda üretilen köpek uzaklaştırıcıların fiyatları marka, ambalaj ağırlığı ve kullanım amacı doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Petlebi.com üzerinden en uygun fiyatlarla en kaliteli seçeneklere ulaşabilirsiniz. %100 ürün garantimizden yararlanabilir güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Ürün içeriklerimizi incelerken seçimlerinizin doğruluğunu arttırmak için kullanıcı yorumlarına da göz gezdirebilirsiniz.

Köpekleriniz eşyalarınıza çeşitli şekillerde zarar verebilir. Herhangi bir yere çişini yapabilir ya da bir eşyayı kemirebilir. Zarar vermesini istemediğiniz yerlere uzaklaştırıcı uygulayarak zararı önleyebilirsiniz. Köpek uzaklaştırıcıları sıvı, sprey ya da jel şeklindedir.