Tüy Toplayıcılar ve Rulolar

(8)

Eşyalarınıza ve giysilerinize yapışan tüyleri toplayabilmeniz için üretilmiş tüy toplama ruloları işinizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Üzerindeki yapışkanlı yaprak tüylerin üzerinde dönerek tüyleri toplar. Kullanımı bittikten sonra yaprağı kolayca kopartabilirsiniz.

Devamını Göster »

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Köpek Tüy Toplayıcılar

Onlarla oyun oynamak, anı biriktirmek, gezintilere çıkmak ve sevgiyi paylaşmak eşsizdir. Ancak bu güzel deneyimleri kısmi olarak gölgede bırakan bazı deneyimler de yaşanabilir. Tüy sorunu onlarla aynı evi ya da yaşam alanlarını paylaşan milyonlarca kişi için rahatsız edici bir hâl alabilir. Hem tüy dökme mevsimlerinde hem de ırksal olarak yılın tüm zamanlarında tüyleri ciddi bir problem olarak ortaya çıkabilir. Kısa, sert, yumuşak, uzun ve gösterişli olabilen tüyler etrafta uçuşmaya başlayabilir, yalnızca kürklerinde kalmaz halılara, kıyafetlere, koltuklara saplanabilir ya da yapışabilir. Özellikle alerjik reaksiyonları olan kişilerin hayat konforunu azaltan bu sorun zaman içerisinde koku oluşumuna da yol açabilir. Tam da bu nedenle köpek tüy toplayıcılar ve rulolar hayat kolaylaştırıcı bir özelliğe sahiptir.

Petlebi.com'da evcil hayvanlarla hayatını paylaşanların konforunu arttıran köpek tüy toplayıcı ve rulo çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Farklı özelliklerde dizayn edilen bu ürünlerle yaşam alanlarınızdaki tüy birikintilerini engelleyebilirsiniz. Üstelik araç içerisinde kullanım için de uygun olduklarından tek bir ürünle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Köpek Tüy Toplayıcı Çeşitleri

Köpek tüy toplayıcı çeşitleri genel olarak rulo ve fırçalı ürünlerden oluşmaktadır. Fırçalı tüy toplayıcılar kıyafetlerden, koltuklardan ve hatta halılardan tüyleri toparlamak için özel olarak tasarlanmışlardır. Bazıları toplanan tüyleri haznesinde biriktirir bazıları ise bu tarz bir hazneye sahip değildir. Tüy toplama ruloları genellikle kıyafetleri temizleme amacı ile tasarlanmıştır. Döşeme ve tüm tekstil ürünlerinde de kullanılabilirler. Tüy toplama ruloları yapışkanlı olabilir, yıkanabilir özellikte üretilebilir. Bu noktada ihtiyaçlar doğrultusunda seçim yapılması söz konusu olmalıdır. Tüy toplayıcılar hem fırça hem de rulo özelliği de taşıyabilmektedir. Böylece ürünlerin pratikliği artış gösterir.

Köpek Tüy Toplayıcı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpek tüy toplayıcı çeşitleri arasından seçim yaparken dostunuzun tüylerinin dökülme miktarını ve tüylerinin en çok hangi eşyalarda konumlandığını düşünmelisiniz. Kıyafetlerinizde biriken tüyler nedeniyle mi rahatsızlık duyuyorsunuz, koltuklarınızın tüyler nedeniyle değişen renginden mi yoksa her iki durum da sizin için geçerli mi, gibi soruların yanıtlarını bulmalısınız. Bu doğrultuda fırçalı, yapışkanlı ya da yıkanabilir özellikteki tüy toplayıcılara odaklanabilirsiniz. Kararsızlık yaşarsanız ürünler hakkında yapılan gerçek deneyimlere dayanan yorumları okuyabilirsiniz.

Köpekler İçin Tüy Toplayıcıların Faydaları

Bu ürünler tüylerin kolay, hızlı ve pratik bir şekilde toplanmasını sağlar. Köpeklerin tüylerini elle toplamak hem çok zahmetlidir hem de çok efektif sonuçlar verdiği söylenemez. Tüy yapılarından bağımsız olarak bu ürünler hızlı bir şekilde temizlik yapmayı mümkün kılar. Böylece evler ve yaşam alanları daha temiz bir görünüme kavuşur. İşin bir de kıyafet boyutu var, ister istemez kıyafetlere bulaşan bu tüyler dışarı çıkıldığında garip bakışların merkezine dönüşmeye neden olabilir. Özellikle profesyonel iş yaşantısı olan kişiler için oldukça rahatsız edici bir durumla karşılaşmaya yol açabilir.

Köpek Tüy Toplayıcı Fiyatları

Ekonomik fiyatları ve sundukları yüksek performansla dikkat çeken köpek tüy toplama tarağı ve köpek tüy toplama makinesi çeşitleri en uygun tekliflerle Petlebi.com'da sizleri bekliyor. Trixie, Eastland ve Flip gibi markaların ürünlerine siz de ulaşabilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda en doğru seçimi kullanıcı yorumlarını da okuyarak yapabilirsiniz.