petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Köpek Konserve Maması

Besleyici ve faydalı olduğunu bilseniz de her öğün aynı yiyecekleri tüketmek zorunda kalsanız sıkılmaz mısınız? Aynı durum köpekler için de geçerlidir. Sürekli kuru mama ile beslenen köpekler zaman içerisinde düzenli olarak tükettikleri bu besinlerden sıkılabilirler ve hatta beslenmeye karşı bir direnç oluşturabilirler. Doğada yaşayan atalarının farklı lezzetleri tatmasının verdiği içgüdüsel çeşitlilik ihtiyacı, bizlerle yaşayan sadık dostlarımız tarafından da hissedilmektedir. Köpek konserve maması çeşitleri yavruluk, yetişkinlik ve yaşlılık dönemlerine uygun besin değerleri barındırmaktadır. Siz de sadık dostlarınız için lezzetli, sindirim sistemi sağlığı için faydalı ve su ihtiyaçlarını karşılayan bir çözüm arıyorsanız, köpek konserve maması ürünlerimizi listeleyebilir, ürün içeriklerini inceleyebilir ve kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanarak kârlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Devamını Göster »

En İyi Yaş Köpek Konservesi

Köpeklere konserve mama vermek, aileler için tıpkı kendi diyetlerindeki kaçamaklar gibi hissettirir. Aksine,  en iyi yaş köpek maması seçkisi harika lezzet, protein, vitamin ve minerallerle gelir artısı da sıkıcılıktan uzak olması ve köpeğinizin kuyruğunu hareketlendirecek olmasıdır.

Konserve mama ne kadar vermeli diye düşünüyorsanız, 400 gr.lık bir mamayı 2-3 günde verebilirsiniz. Mamayı açtıktan sonra, raf ömrünü uzatmak için ağzı kapalı bir kapta buzdolabında saklamanız yeterli.

Köpek Konserve Maması Fiyatları

Köpek konserve maması fiyatları içinde araştırmanızı yapın, kampanya ve indirimden faydalanarak köpek konservesini en ucuz Petlebi’de aynı gün kargo fırsatıyla kolay, güvenli sipariş verin.