petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kedi Maması

Kedilerimizin günlük besin ihtiyacını sağlayan kedi mamaları çok farklı çeşit ve markalardadır. Kedinize en uygun mamayı seçmek sağlığı ve gelişimi için önemlidir. İçerik ve kullanım evresi açısından alacağınız ürüne dikkat etmeniz kedinizin sağlığı için önemlidir.

Kedi Maması Çeşitleri

Kedi sahipleri için kuru kedi maması, basit, sağlıklı, dengeli bir diyet için uygun, ekonomik ve yaygın bir seçimdir. 

Enerji kaynağı ve proteinde zengin, en iyi kuru kedi maması markaları, kedinizin tüm beslenme ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Kedinizin zaman zaman ev ya da bahçedeki otlara dadandığını görüyorsanız; vitamin, mineral ve taze otlarla takviyelenmiş, yüksek proteinli mamaları tercih etmelisiniz. Böylece gün sonunda doymuş hissetmesini sağlayarak; enerji fazlası yaratacak karbonhidratla beslenmesini de engellemiş olursunuz.

Veterineriniz, minik dostunuzun günlük alışkanlıkları ve hassasiyetlerini değerlendirerek, size, kedi maması tavsiyesinde bulunur. Siz de yeni bir mamaya geçtiğinizde bu süreci mutlaka takip ederek, kedinizin tepkilerini gözlemlemeye çalışmalısınız.

Kuru kedi maması 15 kg.lık paketleri uzun raf ömrüyle üstelik buzdolabında saklama zorunluluğu olmadan kullanabilirsiniz. Petlebi’de en ucuz seçenekleri indirim ve kampanya fırsatlarını takip ederek yakalayabilirsiniz.

Kedi maması dostunuz için doğru seçimse; Petlebi’deki kuru ve yaş mama seçkisine göz atarak fiyatları değerlendirin; aynı gün kargo fırsatıyla kolay ve güvenli sipariş verin.