BestPet Kedi Maması

(7)

Seçtikleriniz: BestPet Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Best Pet Kedi Maması

Evcil hayvan beslenmesinde her evcilin gereksinimlerine özel hazırlanan formüllerin tercih edilmesi büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle de tüm patili dostlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda beslenmesi gerekir. Kediler doğaları ve evrimleri gereğince etçil canlılardır ve bu nedenle hayvansal protein kaynakları tüketmeleri gerekir.

Best Pet patili dostlarımızın dengeli beslenebilmesi için hazırladığı formüller dikkat çeken markalardan birisi. Mama içeriklerini kedilerin yaşam evrelerine ve sağlık gereksinimlerine göre özelleştiren marka yerli üreticilerden birisi olması sebebiyle ekonomik ve kaliteli ürünler sunması ile de evcil hayvan sahiplerinin beğenisini kazanıyor.

Best Pet Hakkında

2015 yılından beri piyasada olan Bestpet, İstanbul merkezli bir evcil hayva mama markasıdır. ISO 9001 kalite standartlarına sahip markanın ürünleri, alanında uzman ve profesyonel bir ekip tarafından geliştiriliyor. Her kedinin farklı olmasından ve buna bağlı olarak da beslenme ihtiyaçlarının da farklılaşmasından yola çıkan marka bu nedenle her ihtiyacı karşılamaya yönelik geniş bir ürün yelpazesine sahip. Kedilerin bağışıklık sistemlerini geliştirmek için özel mamalar üreten Best Pet markası, aynı zamanda hayvanlar üzerinde laboratuvar deneyleri yapılmasına karşı olmasıyla biliniyor. Best Pet bu nedenle hayvanseverler tarafından da sıkça tercih edilen mama markaları arasında yer alıyor.

Best Pet Kedi Maması Çeşitleri

Best Pet kedi maması çeşitleri evcil dostlarımızın yaşam evrelerine ve özel sağlık gereksinimlerine göre farklılık göstermektedir. Yaşam evresi özelinde yavru ve yetişkin kediler için mama seçenekleri sunan marka, özel sağlık gereksinimleri için de kısırlaştırılmış kedi mamaları üretmektedir. Yavru kediler için hazırlanan formüller diğerlerine kıyasla daha yüksek yağ oranına sahiptir. Bunun temel nedeni de yavruların gelişimsel süreçlerinin desteklenmesi için onlara özel hazırlanan Best Pet yavru kedi maması formülü tercih edilmelidir. Bu formül içeriğinde yüksek sindirilebilirlik oranına sahip olan malzemeler bulunur ve bu da yavru kedilerin iyi bir bağışıklığa sahip olmaları açısından önemlidir.

Best Pet yetişkin kedi maması içeriğinde patili dostlarımızın ihtiyaç duyduğu hayvansal protein ve yağ ideal oranda bulunmaktadır. Ayrıca mama içeriğine katkı olarak eklenen Taurin kedilerin sağlığı açısından büyük bir öneme sahiptir. Kalp ve göz sağlığı için büyük bir öneme sahip olan ve kedilerin vücudunun üretemediği Taurin, kedilerin beslenmesinin olmazsa olmazları arasında yer alır. Markanın sunduğu kısırlaştırılmış kedi maması ise içeriğinde yağ yakımına yardımcı olan katkılarla ile birlikte A, E, C ve D2 vitamini içerir. Best Pet kısırlaştırılmış kedi maması içeriği ideal protein, yağ ve mineral seviyesine sahiptir.

Best Pet Kedi Maması Fiyatları

Kedi maması fiyatları ambalaj, içerik, üretim süreçleri, dönemsel kampanyalar gibi farklı nedenlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Best Pet kedi maması fiyatları markanın yerli üretim yapması sebebi ile daha ekonomiktir. Bu nedenle mama fiyatları sahte ya da açık mama algısı yaratmamalıdır. Petlebi.com'dan satın aldığınız her ürün %100 orijinallik garantisi ile teslim edilir. Patili dostunuz için en doğru mamayı sitemizdeki markaların sunduğu ürünleri inceleyerek, evcil hayvan sahiplerinin yorumlarına bakarak bulabilirsiniz.