Yetişkin Kedi Maması

(315)

Nasıl ki yavruluk dönemindeki sevimli dostlarımızın gelişimlerinin sağlıklı bir şekilde devam etmesi adına ihtiyaç duydukları beslenme gereksinimleri farklı oluyor, aynı şekilde yetişkinlik döneminde de beslenmelerinin dönemin şartlarına uygun olması gerekiyor. Bu dönemde enerji içeriği azaltılmış ancak bağışıklık sistemlerini koruyan mamaların tercih edilmesi önemli bir gereklilik olarak beliriyor. Kedilerin 1 yaşını doldurduktan sonra hareketlilikleri azalıyor, ihtiyaçları farklılaşıyor ve yetişkin kedi maması ürünlerinin kullanılması gerekiyor. Sitemizde özel ırklara özel ürünlere ek olarak farklı gereksinimler doğrultusunda da üretilen alternatif mama ürünlerine ulaşabilirsiniz. Tahıllı, tahılsız, düşük tahıllı ve tüy sağlığını destekleyen yetişkin kedi mamaları içeriklerini inceleyebilir; dostunuzun sağlıklı bir hayat sürmesi adına en doğru seçimi yapabilirsiniz. Üstelik kampanya dönemlerimizi takip ederek en avantajlı tekliflerden de yararlanabilirsiniz.

Devamını Göster »

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Yetişkin Kedi Maması markası:

Yetişkin Kedi Maması Çeşitleri

Bizlerle beraber büyüyen ailemizin bir parçası olan kedilerimizin yetişkinlik dönemleri diğer yaş dönemleri kadar önemlidir. Yetişkinlik döneminde daha önceden elde edilen kas ve bağışıklık sistemi kuvveti korunmalıdır. Yetişkin kedilerde özellikle yağsız kas yoğunluğunun korunması kedilerimizin ilerleyen yaşlarda daha rahat hareket edebilmelerime olanak sağlar. Yetişkin kedi maması ürünleri özenle hazırlanan formülleri sayresinde kedilerimizin günlük enerji ihtiyaçlarını tam olarak karşılıyor ayrıca yetişkinlik dönemlerine özel ihtiyaçlarına göre hazırlanan mamalar gelecek dönemlerde ortaya çıkması muhtemel hassasiyetlerin ortaya çıkma riskini en aza indiriyor.

Yetişkin kedi mamaları formülleri ve içerikleri oldukça zengin mamalardır. Kedilerin damak tadına dikkat edilerek hazırlanmıştır ayrıca bir çok mineral ve vitamini içlerinde barındırırlar. Yetişkin kedilerin gelecekte eklem ağrısı çekmemesi için kas ve kemik sistemlerine faydalı olan bu mamalar bir çok farklı marka seçeneği ve lezzet opsiyonlarıyla kedi sahiplerinin beğenisine sunulmaktadır. En kaliteli ve en ucuz yetişkin kedi mamalarına sitemiz üzerinden tek tıkla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.