petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Yetişkin Kedi Maması

Kediler 1 yaşını geçtikten sonra yetişkin olarak değerlendirilir. Hareketlilikleri yaşları büyüdükçe azalır ve bu sebeple mama değişimine ihtiyaçları olur. Yetişkin kedi mamaları çeşitleri arasından kedinizin damak zevkine uygun olanı tercih etmeniz faydalı olacaktır.

Yetişkin Kedi Maması Çeşitleri

Bizlerle beraber büyüyen ailemizin bir parçası olan kedilerimizin yetişkinlik dönemleri diğer yaş dönemleri kadar önemlidir. Yetişkinlik döneminde daha önceden elde edilen kas ve bağışıklık sistemi kuvveti korunmalıdır. Yetişkin kedilerde özellikle yağsız kas yoğunluğunun korunması kedilerimizin ilerleyen yaşlarda daha rahat hareket edebilmelerime olanak sağlar. Yetişkin kedi maması ürünleri özenle hazırlanan formülleri sayresinde kedilerimizin günlük enerji ihtiyaçlarını tam olarak karşılıyor ayrıca yetişkinlik dönemlerine özel ihtiyaçlarına göre hazırlanan mamalar gelecek dönemlerde ortaya çıkması muhtemel hassasiyetlerin ortaya çıkma riskini en aza indiriyor.

Yetişkin kedi mamaları formülleri ve içerikleri oldukça zengin mamalardır. Kedilerin damak tadına dikkat edilerek hazırlanmıştır ayrıca bir çok mineral ve vitamini içlerinde barındırırlar. Yetişkin kedilerin gelecekte eklem ağrısı çekmemesi için kas ve kemik sistemlerine faydalı olan bu mamalar bir çok farklı marka seçeneği ve lezzet opsiyonlarıyla kedi sahiplerinin beğenisine sunulmaktadır. En kaliteli ve en ucuz yetişkin kedi mamalarına sitemiz üzerinden tek tıkla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.