Vitamin ve Ek Besinler

Köpek Vitamini ve Ek Besin Çeşitleri

Tüylü dostunuzun mamasından aldığı besinlere ek olarak önerilen köpekler için vitamin takviyesi onun gelişimine katıkıda bulunacak. 

Köpek Vitamini

Yavru köpek gelişimi için vitamin hayati önem taşırken, doğru vitaminlerin bir araya geldiği doğru tercihi yapmalısınız. Köpek vitamini ne işe yarar diye düşünüyorsanız, onun günlük beslenme planı içinde gerekli olan vitamin, minarelleri bir araya getirirken, fiziksel aktivitesi için de önlemler alır. Örneğin az hareketli bir köpeğiniz varsa, bunu arttırabilir ve fiziksel gelişimine katkıda bulunur. 

Köpek kas vitaminleri de köpeğinizin kas gelişimi için faydalıdır ve veterinerinizin önerdiği dozlarla kullanıldığında harika sonuçlar doğurur. Köpek vitaminini en ucuz Petlebi’nin geniş seçenekleri içinde yakalayabilirsiniz. 

Köpek Ek Besinleri

Köpeğinizin gelişimi için veterinerinizle görüşerek gıda takviyesi alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Köpek gelişimi için besinler hem onun ilgisini çekecek tadlara sahiptir hem onun hassasiyetlerini gidermeye yöneliktir. 

Tüylü dostunuzun, ırkına, yaşına özel sorunları varsa, köpek gelişimi için ne yemeli diye düşünmeniz doğaldır. Irksal sorunlar ya da yavru olmasından kaynaklanan gelişme ihtiyaçlarını veterinerinizle birlikte belirleyerek, duruma özel bir beslenme planı çıkarabilirsiniz.