Vitamin ve Ek Besinler

(44)

Köpeklerimizin temel besin ihtiyacını mama ile karşılarız. Günlük hayatta bizim de ihtiyacımızın olduğu gibi köpeklerin de vitamine ihtiyacı vardır. Ek besinler sayesinde köpeklerinizin daha kaliteli bir yaşam sürdürmesini sağlayabilirsiniz.

Devamını Göster »

279 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Vitamin ve Ek Besinler markası:

Köpek Vitamini ve Ek Besinleri

Dostlarımız da tıpkı bizler gibi, hayatlarının farklı dönemlerinde farklı beslenmeye ihtiyaç duyarlar. Hayatları boyunca ihtiyaç duydukları mineral, vitamin ve besinler kuru mamalar ile karşılanabilse de daha sağlıklı olmaları adına köpek vitamini ve ek besini almaları gerekebilir. Yavruluk döneminden itibaren kemik gelişimlerinin desteklenmesi, tüy sağlıklarının iyileşmesi, cilt problemlerinin azaltılması, eklemlerinin kuvvetlenmesi, bağışıklık sistemlerinin güçlenmesi için özel olarak formüle edilen bu yan ürünler sayesinde dostlarımızın hayat konforları artar ve yaşam süreleri uzatılabilir. Hem vitaminler hem de ek besinler onların daha sağlıklı olmaları adına beslenmelerine dahil edilebilir. Özel sağlık sorunu olan dostlarımız için ek besin veya vitamin takviyesi kullanılmadan önce veteriner hekimlere danışılmasında fayda vardır. Bu ürünlerin besin değerleri optimum derecede ayarlanmaktadır ve özellikle kilo problemi olan dostlarımıza verileceklerinde mama miktarlarında azaltılmaya gidilmesi gerekebilir.

Köpek Vitamini

Sağlıklı bir yaşam sürmek için en gerekli organik bileşiklerin başında vitaminler gelir. Yaptığımız genelleme hem bizler hem de kuyruklu dostlarımız için geçerlidir. Dostlarımız ırklarına bağlı olarak bazı genetik hastalıklara yatkın olabileceklerinden gerekli tedbirlerin erken dönemde alınmasında fayda vardır. Vitamin ve mineral takviyeleri tek bir konuda destek olabileceği gibi ürün içeriği bazında çoklu destekler de sunabilirler. Spesifik katkıları olanlarına da genel olarak sağlığı destekleyenlere de sitemiz üzerinden erişmeniz mümkündür. Petlebi.com güvencesiyle siz de saniyeler içerisinde dostunuzun ihtiyaçlarına yanıt veren köpek vitamini çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Köpek Ek Besinleri

Köpeklerin beslenmesinde yaşam döngüleri ve genel sağlık durumları doğrultusunda değişiklik yapılmalıdır. Yavruluk dönemindekilerle yetişkinlik dönemindekilerin, yetişkin dönemindekilerle yaşlılık dönemindekilerin farklı besin değerlerine sahip kuru mamalar ile beslenmesi gereklidir. Gelişim süreçleri haricinde ırksal özellikler de beslenme düzenlerini değiştirebilir. Her ne kadar kaliteli kuru mamalar besin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde formüle edilse de beslenme düzenlerinde ek besinlerin de önemli bir rolü olabileceğinin unutulmaması gerekir. Özellikle gebelik, yavruluk ve yaşlılık döneminde hayat konforlarının arttırılması, mutlu olmalarının sağlanması ve sağlıklarının korunması ya da daha iyi hale getirilmesi açısından köpek ek besini çeşitlerinin büyük bir rolü olduğu bilinmektedir.

Köpek Vitamini ve Ek Besinleri Çeşitleri

Sadık dostlarımız hayatımıza dahil olduktan sonra onların sağlığı ve mutluluğu en önemli önceliklerimiz haline gelir. En kaliteli mamalarla beslenmelerini en konforlu yataklarda yatmalarını ister ve gerektiğinde şartlarımızı zorlayarak gereksinimlerini yerine getiririz. Onların ihtiyaç duyduğu şeyler arasında köpek vitamini ve ek besin çeşitleri de gelmektedir. Bu ürünler birçok farklı içerikte ve formda satılmaktadır. Stick, tablet ve macun şeklinde bulunan vitamin ve ek besinler arasından seçim yaparken dostunuzun alışkanlıklarını göz önünde bulundurmalısınız. Hangi formu daha efektif bir şekilde sevecekleri ve yiyecekleri doğrultusunda tercihlerinizi yaparak hem onların hem de kendi hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Petlebi.com üzerinden Gimdog, Beaphar, 8in1, Apex ve Biyoteknik gibi tanınmış markaların vitamin ve ek besin ürünlerine ulaşabilir, ürün içeriklerini ve ürünlerin yorumlarını inceleyerek dostunuzun sağlığına katkıda bulunabilirsiniz.

Köpek Vitamini ve Ek Besini Nasıl Seçilir?

Vitamin ve ek besinler çeşitli içeriklere sahip olduğundan nasıl seçilmeleri gerektiği ile ilgili kesin bir şey söylemek çok da mümkün olmuyor. Çünkü her köpeğin bireysel olarak ihtiyaçları farklılaşabiliyor. Tam da bu nedenle dostunuz için en uygun vitamin ve ek besin çeşidini bulmak için belli bir yol haritasını takip etmeniz gerekiyor. Dostunuzun yavruluk mu yetişkinlik mi yaşlılık döneminde mi olduğu en temel belirleyiciniz olmalı. Irk özellikleri ve ırkının yatkın olduğu hastalıklar dahilinde bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Genel sağlık durumu ve özel bir hastalığının olup olmaması gibi unsurlar da içerik bazlı ihtiyaçlarını farklılaştırabiliyor. Her ne kadar bu ürünler ilaç sınıflandırmasında yer almasa da veteriner hekimlerin görüşlerini de almanızda fayda olacağını unutmamanız gerekiyor.

Köpek Vitamini ve Ek Besinleri Fiyatları

Köpek sağlığı için yapılan çalışmaların hız kazanması, her geçen gün yeni takviyelerin ortaya çıkması sonucunu doğuruyor. Birçok marka test edilmiş güvenli vitamin ve ek besinler piyasaya sürerken kendi ücretlendirme politikaları doğrultusunda fiyatlandırma yapıyor. Dolayısıyla, ürünlerin fiyatları oldukça geniş bir aralıkta oluyor. Ürünün markası, içeriği, ambalaj ağırlığı, ambalajlarındaki adet sayısı gibi birçok değişken fiyat skalasını değiştirebiliyor. Petlebi.com üzerinden en uygun fiyatlarla ve en avantajlı kampanyalardan yararlanarak siz de dostunuzun sağlığını destekleyecek ürünleri alabilir, %100 orijinal ürün garantimizin ve aynı gün kargo fırsatlarımızın keyfini sürebilirsiniz.