petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

N&D Köpek Maması

Köpeğinizin metabolizmasına uygun besinler tercih etmeniz, kaliteli bir yaşam geçirmesine yardımcı olacaktır. Mamanın içerisindeki protein ve tahıl türleri bu uygunluğu belirlemenizde rol oynar. İyi araştırmalarıyla doğru köpek mamasını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Seçtikleriniz: N&D Hepsini Kaldır

Farmina N&D Köpek Maması Fiyatları

Köpeğinizin protein ağırlıklı, tahılsız ya da az tahıllı mamalarla beslenmesi ve hala enerjisinin yerinde olması için Nd köpek maması çeşitlerini araştırın, deneyin ve köpeğinizin en sevdiği Nd köpek mamasını keşfetmesine yardımcı olun.

N&D Köpek Maması Çeşitleri

Petlebi’de dört ayaklı dostunuz için kuru köpek maması markalarını karşılaştırıp konserve mama, ödül mamaları ile çeşitlendirerek onun en sevdiği tadları bulabilirsiniz. Örneğin, Nd köpek maması 12 kg.’lık paketi uzun raf ömrüyle üstelik buzdolabında saklama zorunluluğu olmadan kullanabilirsiniz.

Nd köpek maması kullananlar ile fikirlerinizi Petlebi Topluluk’ta paylaşarak ve veterinerinize danışarak, köpeğiniz için en uygun mamayı ve Nd köpek maması fiyatlarını Petlebi’de bulup kolay, hızlı ve güvenle sipariş verebilirsiniz.