petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Ağız/Diş Sağlığı

Köpeklerde ağız sağlığı çok önemlidir. Sağlıksız bir ağız beslenmeyi etkiler, köpeğinizin bağışıklığını düşürür ve birçok hastalığa yol açabilir. Tartar ve benzeri diş sağlığı problemlerini engellemek için yardımcı bakım ürünlerinden faydalanabilirsiniz.

Devamını Göster »

Köpek Ağız ve Diş Sağlığı

Tüylü dostunuzun diş eti ve ağız sağlığını korumak için mama seçiminiz kadar, köpek ağız bakım ürünleri de büyük önem taşır. Köpeğinizin ağız sağlığı hem kötü ağız kokusunu engellemek hem tartar oluşumu ve diş eti çekilmesi problemlerini engellemek için düzenli olarak işlem görmelidir.

Köpek diş bakım seti içinde macun, azı ve arka dişler için büyük, küçük dişler içinse küçük diş fırçası bulunmaktadır. 

Köpek diş temizleme setinin içinde bulunan, parmağınıza takabildiğiniz masaj fırçaları da diş eti için önemli bir bakım sağlar. 

Köpek ağız kokusu nasıl giderilir diyorsanız, nane vb. aromalı dil macunlarını hem dişlerinin sağlığı hem güzel bir nefes için mutlaka denemelisiniz.

Ailenizin tüm üyelerinin diş sağlığını önemseyin, yavrunuz evine geldiği ilk günden itibaren köpek macunu kullanımı alışkanlığını ona edindirin ve ömür boyu sağlıklı bir ağızla yaşamasını sağlayın.