petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Acana Köpek Maması

Tahıl hassasiyeti veya alerjik bünyesi olabilen sadık dostlarımızın hayatlarına yeni başladıkları yavruluk döneminde, yüksek kalitede protein içerikli ve diğer besleyici ögelerle zenginleştirilmiş mamaları yemeleri gerekir. Böylece hayatlarının geri kalan dönemlerine sorunsuz ve en sağlıklı şekilde hazırlanmaları mümkün olur. Acana köpek maması çeşitleri yüksek protein oranları ile hem sadık dostlarımızın hem de hayvanseverlerin beklentilerini karşılayacak tüm niteliklere sahiptir. Acana köpek maması ürünleri yalnızca yavruluk dönemine değil yetişkinlik ve yaşlılık dönemlerine özel formüller de barındırmaktadır. Taze yöresel malzemelerin kullanıldığı ve içeriklerinde katkı maddelerine yer verilmeyen Acana köpek maması en ucuz fiyatlarla Petlebi.com’da sizleri bekliyor. Siz de can dostunuzun gelişim dönemine en doğru ürünleri bulmak için sitemizi ziyaret edebilir, ürün yorumları ve veteriner önerileri doğrultusunda tercihinizi yapabilirsiniz.

Devamını Göster »

Acana Köpek Maması Çeşitleri

Tahılsız ve az tahıllı köpek maması yalnızca son zamanların trend beslenme biçimlerinden olduğu için değil, alerji ya da tahıl hassasiyeti olan köpeğinizin özel beslenme ihtiyacını karşıladığı için de bu kadar gözde.

Tahılsız, karbonhidrat oranı düşük buna karşılık proteini yüksek acana köpek maması çeşitleri, köpeğinizin hem sağlıklı beslenmesine hem hareketli köpekler için enerjisini optimum tutmasına yardımcı olacak. Acana köpek maması kullananlar, mama yemeyen, kilo alamayan köpeklerinin; nasıl farklılaştığını, geliştiğini gözlemlemekteler. Acana köpek maması fiyatları içinde en ucuz acana köpek mamasını yine Petlebi’de üyelerimize özel kampanya ve indirimlerle bulacaksınız.

Acana Köpek Maması Fiyatları

Acana köpek maması çeşitleri içinde hangisinin köpeğinize en uygun mama olduğunu veterineriniz ve Petlebi Topluluk ile paylaşarak, Acana köpek mamasını en ucuz haliyle seçeceğiniz kg. cinsi ebatta; kolay, hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz. Acana köpek maması kullananların yorumlarını okumayı ihmal etmeyin.

Seçtikleriniz: Acana Hepsini Kaldır