Acana Köpek Maması

(37)

Seçtikleriniz: Acana Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Köpek Maması markası:

Acana Köpek Maması

Onunla ilk karşılaştığınız andan itibaren "nasıl beslenmeli?", "en iyi köpek maması hangisi?", "ne kadar mama yemeli?", "en çok hangi lezzeti sevecek?", "Onun için hangi firmanın hangi ürünü en çok faydalı olacak?" gibi sorular aklınıza düşebilir. Bu tedirginlikleri yaşamanız, onun için en iyisini istemeniz normaldir. Tüm beklentilerinizi karşılayacak ve onun için en çok fayda sağlayacak ürünleri seçerken Petlebi.com güvencesinden yararlanabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı beslenme yalnızca bizler için önem taşımıyor. Doğadaki tüm canlıların konforlu ve sağlıklı bir hayat sürmeleri adına dengeli beslenmeleri gerekiyor. Söz konusu bizlerle birlikte yaşayan köpekler olduğunda da beslenme standartlarının korunması en önemli gereksinimlerden biri haline geliyor. Piyasada birçok farklı köpek maması bulunuyor ancak nasıl ki bizlerin tükettiği tüm besinler aynı besleyici değerlere sahip olmuyor, köpek mamaları arasında da besin değerleri noktasında ciddi farklılıklar bulunabiliyor. Üstelik dostlarımızın gelişim dönemlerine özgü olarak ihtiyaçlarının farklılaşması yaşam döngüleri içerisinde mama değişiminin yapılmasını gerektirirken yeni kararsızlıkları da beraberinde getiriyor.

Sadık dostlarımız gelişim dönemlerine özgü farklı ihtiyaçları olabilen ve ırksal özellikleri doğrultusunda çeşitli genetik hastalıklara yatkınlıkları bulunan canlılardır. Kendilerini nasıl hissettikleri, enerjilerinin ne denli yüksek olduğu, gün içerisindeki aktivitelere katılıp katılmayacakları ile tükettikleri besinlerin kalitesi arasında doğrusal bir bağ bulunmaktadır. Bu nedenle dostlarımızın gelişim süreçlerine katkıda bulunmak ve onların sağlığı ile ilgili endişeleri minimize etmek için kaliteli kuru mamalar arasından seçim yapılması gerekir.

Dünya genelinde milyonlarca köpek sahibi tarafından güvenle tercih edilen markalardan biri olan Acana, üretim standartlarının yanı sıra kuru mamalarında kullandığı taze ve doğal malzemelerle de dikkat çekiyor. En iyi köpek mamaları arasında gösterilen Acana köpek maması çeşitleri dostlarımızın yavruluk döneminden itibaren severek tüketebileceği kaliteli alternatifler arasında yer alıyor.

Acana Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Hayvanseverlerin en çok güvendiği markalar arasında yer alan Acana, Champion Petfoods çatısı altında 25 yıldır evcil hayvanların daha iyi beslenmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Acana mamaların ödüllü mutfağına giren bütün ürünler taze yöresel içerikler olduğundan tahılsız köpek maması için standartlar oldukça yükseliyor. Evcil hayvanların evrimlerine uygun şekilde protein ihtiyacının karşılanması ve taze ürünlerin mama içeriğinde kullanılması markanın en önemli iki özelliği olma niteliği taşıyor. Firma, yöresel besinleri mamalarda kullanmaya ve değerlerini korumaya özen gösteriyor. Serbest gezen kümes hayvanları, taze yumurta ve çiftlik etlerini ana protein kaynağı olarak kullanan firma doğal beslenmenin gerçeklerini sağlayan üretim bandı ile beğeni topluyor. İnsan gıdası olmaya uygun içeriklerden oluşan Acana köpek maması çeşitlerinde kesinlikle katkı maddesi ya da koruyucu bulunmuyor. Taze gıda işleme teknolojilerine sahip olan üretim tesislerinde bulunan mutfakları ödüllü olan firma Alberta'nın en dinamik tarım bölgelerinden birisinde yer alıyor, bu sayede en taze sebze ve meyvelere ulaşabiliyor.

Acana Yavru Köpek Maması

Dostlarımızın yavruluk döneminde nasıl beslendikleri yaşamlarının geri kalan kısmını daha sağlıklı, mutlu ve enerjik geçirmeleri adına büyük bir önem taşıyor. Büyüme dönemlerinde düzgün bir gelişim sürecine girebilmeleri adına besin, mineral ve vitamin ihtiyaçları yetişkinlik dönemine kıyasla daha farklı oluyor. Dünyaya geldikten sonra ilk 45 gün boyunca annelerinden beslenen minikler, anne sütü beslenme evresi geçtikten sonra kaliteli kuru mamalara geçiş yapabiliyor. Ancak her yavrunun ihtiyaçları aynı olmuyor. Küçük, orta ya da büyük ırka mensup olmaları gibi değişkenler yavru köpek maması seçimi sırasında belirleyici bir rol oynuyor. Yavru köpeklerin ihtiyaç duyduğu tüm besin, mineral, vitamin ve aminoasit bileşenlerini dengeli ve en sağlıklı şekilde sunan Acana yavru köpek mamaları ile siz de dostlarınızın gelişim süreçlerine özgü tüm ihtiyaçlarını en eksiksiz şekilde karşılayabilirsiniz. Acana tahılsız mama çeşitlerindeki doğal malzemelerle onun ihtiyaçlarını sağlayabilir; kas ve iskelet sisteminin, göz sağlığının ve sindirim sisteminin iyileşmesini sağlayabilirsiniz. Doğal beslenme gereksinimleri doğrultusunda formüle edilen ürünler tahılsız özellik taşıdığı ve yüksek protein barındırdığı için sağladıkları yararı büyüyen dostunuzun gelişimi ile fark edebilirsiniz.

Acana Yetişkin Köpek Maması

Yavruluk döneminde sağlıklı beslenmek onların gelişim sürecinde çok önemli bir rol oynasa da yetişkinlik dönemine geldiklerinde ihtiyaçları farklılaşacağı için döneme özgü yeni besin değerlerine sahip mamalara geçiş yapmaları gerekir. Yavruluk ve yetişkinlik dönemindeki köpeklerin mineral, vitamin, protein ve aminoasit ihtiyaçları farklı olacağı için yetişkinliğe adım atan köpeklerin yetişkin köpek mamaları ile beslenmeleri gerektiği göz ardı edilmemelidir. Acana yetişkin köpek mamaları farklı içeriklere sahiptir ve dostlarımızın lezzet çeşitliliği ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklerle donatılmıştır. Küçük, orta ve büyük ırklara özel tahılsız mama çeşitleri arasında kilo problemi olan dostlarımıza yönelik alternatifler de bulunmaktadır. Tahılsız ve düşük tahıllı kuru mamalar arasından siz de dostunuzun damak zevki doğrultusunda seçimler yapabilir, markanın yüksek kalitede ve yüksek oranda protein ihtiva eden ürünleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Acana Yaşlı Köpek Maması

Yetişkinlik evresinden yavaş yavaş yaşlılığa geçildiğinde dostlarımızın vücudunda ve hareketlerinde farklılıklar görmeye başlarız. Kasları zayıflamaya, enerjileri azalmaya, hareketleri yavaşlamaya ve duygu durumları sakinlemeye başlar. Yaşlılık dönemi yeni ihtiyaçları da beraberinde getirdiği için beslenme kapsamlarının değiştirilmesi gerekir. Acana yaşlı köpek mamaları ilerleyen yaştaki dostlarımızın doğal beslenmelerine uygun olarak yüksek protein ve düşük karbonhidrat içeriklerine sahiptir. Yöresel sebzelerle, meyvelerle ve işlenmemiş yulaflarla zenginleştirilen ürünler antioksidan bakımından da tatmin edici değerlere sahiptir. Siz de dostunuzun daha uzun süre sizinle birlikte keyifle vakit geçirmesi ve yaşamını en sağlıklı şekilde geçirmesini mümkün kılmak için Acana kalitesi ile tanışabilir, Petlebi.com %100 orijinal ürün garantisinden yararlanarak siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Hangi Acana Ürününü Tercih Etmelisiniz?

Markanın tüm ürünleri aynı standartlarda üretilmekle birlikte içerik bazlı olarak birbirinden farklılaşmaktadır. Köpek maması seçimi sırasında takip edilmesi gereken genel adımlar markanın imzasını taşıyan ürünler arasından tercih yaparken de izlenmelidir. Ürün seçimi sırasında öncelikle dostunuzun gelişim dönemini dikkate almalısınız. Yavruluk, yetişkinlik veya yaşlılık döneminde olanlar için döneme özgü besin ve mineralleri içeren ürünlere yönelebilirsiniz. Ürün seçimi sırasında dikkate almanız gereken bir diğer değişken de dostunuzun ırksal özelliklerdir. Küçük ya da büyük ırka mensup olanların yatkın oldukları genetik hastalıklar ve ihtiyaçları aynı olmayacağı için aynı mamaları yemeleri de doğru olmayacaktır. Tercih edilen mamaların iştahla yenebilmesi için içeriklerinin de sevilmesi gerekmektedir. Köpeklerin damak zevkleri birbirlerinden farklı olabileceği için onların severek yiyebilecekleri alternatifin doğru tespit edilmesi gerekir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli seçim kriteri de dostunuzun genel sağlık durumu ve kilosudur. Sağlık durumuna ve kilosuna uygun seçenekler de Acana farkıyla sizlere sunulmaktadır.

Acana Köpek Maması Fiyatları

Acana köpek mamaları fiyatları mama içeriğine ve ambalaj ağırlığına göre değişiklik gösterebilir. Petlebi.com üzerinden %100 orijinal ürünlere en uygun fiyatlarla erişebilirsiniz. Ürünlerin içeriklerini inceleyebilir, kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve onun için en doğru tercihi yaparken alışverişlerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. Premium markalar arasında yer alan firmanın ürünlerine özel indirimleri ve dönemsel kampanyaları kaçırmamak için siz de Petlebi.com sitesindeki fırsatları takip edebilir, dostunuzun mama haricindeki ihtiyaçlarını da tek tıkla karşılayabilirsiniz.

Tahıl hassasiyeti veya alerjik bünyesi olabilen sadık dostlarımızın hayatlarına yeni başladıkları yavruluk döneminde, yüksek kalitede protein içerikli ve diğer besleyici ögelerle zenginleştirilmiş mamaları yemeleri gerekir. Böylece hayatlarının geri kalan dönemlerine sorunsuz ve en sağlıklı şekilde hazırlanmaları mümkün olur. Acana köpek maması çeşitleri yüksek protein oranları ile hem sadık dostlarımızın hem de hayvanseverlerin beklentilerini karşılayacak tüm niteliklere sahiptir. Acana köpek maması ürünleri yalnızca yavruluk dönemine değil yetişkinlik ve yaşlılık dönemlerine özel formüller de barındırmaktadır. Taze yöresel malzemelerin kullanıldığı ve içeriklerinde katkı maddelerine yer verilmeyen Acana köpek maması en ucuz fiyatlarla Petlebi.com’da sizleri bekliyor. Siz de can dostunuzun gelişim dönemine en doğru ürünleri bulmak için sitemizi ziyaret edebilir, ürün yorumları ve veteriner önerileri doğrultusunda tercihinizi yapabilirsiniz.