petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Light Kedi Maması

Kedilerde kilo kontrolü yaşam kalitesini arttıran bir unsurdur. Light kedi mamaları kedinizin kilo almasını engelleyecek şekilde üretilmiştir. Çeşitli içerik ve marka seçeneği bulunan bu mamaları inceleyerek kedinize en uygun olanı tercih etmeniz faydalı olacaktır.

Light Kedi Maması Çeşitleri

Bazı kediler diğer kedilere oranla obeziteye daha yatkın olmaktadırlar. Özellikle daha az hareket eden kediler yaşına ve boyutlarına göre fazla kilolu olabilmektedirler. Bu kedilerin sağlıklı biçimde kilo verebilmeleri ve yağ oranlarını azaltmak için light kedi mamaları geliştirilmiştir. Light kedi maması ürünleri özenle hazırlanan içerikleri sayesinde fazla kilolu kedimizin kilo almasını engelliyor ve günlük enerji ihtiyacını da karşılıyor. Kediler için önemli besin öğelerinden vazgeçmeden üretilen light kedi mamaları düşük yağ ve karbonhidrat oranıyla hazırlanmaktadır.

Kedimizin günlük ihtiyacından fazlasını içereyen ayrıca yağ alımını azaltan light kedi mamaları kedinizin ideal kilosuna inmesi için en ideal çözümdür. Light kedi mamaları özel olarak kilolu kediler için formüle edilerek hazırlanmaktadırlar. En kaliteli ve en ucuz light kedi mamalarına sitemiz üzerinden en hızlı biçimde ulaşabilirsiniz.