petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Light Kedi Maması

Bazı kediler türlerine, karakterlerine ve alışkanlıklarına göre kilo almaya diğerlerinden daha çok meyillidirler. İhtiyaçları kadar hareket etmemeleri halinde veya zamanla yaşlandıklarında kilo problemleri bariz bir şekilde artabilir. Kedilerde fazla kilo yaygın şekilde düşünüldüğünün aksine sevimlilik unsuru değil, ciddi sağlık problemlerine yol açan bir durumdur. Kilo fazlası olan dostlarımızın kalori alımı kısıtlanmış ve sağlıklı bir şekilde kilo kontrolü sağlamalarına yardımcı olan light kedi mamaları ile beslenmeleri gerekir. Light kedi maması ürünleri, kedilerin sağlıkları için ihtiyaç duyulan tüm besinleri barındırmakla birlikte kalori miktarı az olduğu için yavaş ve kontrollü bir şekilde kilo vermeleri adına büyük bir destek sağlar. Siz de sitemiz üzerinden light kedi maması çeşitlerine ulaşabilir, dostunuzun sağlıklı bir hayat sürmesi adına kilo vermesine yardımcı olacak alternatifleri inceleyebilirsiniz.

Devamını Göster »

Light Kedi Maması Çeşitleri

Bazı kediler diğer kedilere oranla obeziteye daha yatkın olmaktadırlar. Özellikle daha az hareket eden kediler yaşına ve boyutlarına göre fazla kilolu olabilmektedirler. Bu kedilerin sağlıklı biçimde kilo verebilmeleri ve yağ oranlarını azaltmak için light kedi mamaları geliştirilmiştir. Light kedi maması ürünleri özenle hazırlanan içerikleri sayesinde fazla kilolu kedimizin kilo almasını engelliyor ve günlük enerji ihtiyacını da karşılıyor. Kediler için önemli besin öğelerinden vazgeçmeden üretilen light kedi mamaları düşük yağ ve karbonhidrat oranıyla hazırlanmaktadır.

Kedimizin günlük ihtiyacından fazlasını içereyen ayrıca yağ alımını azaltan light kedi mamaları kedinizin ideal kilosuna inmesi için en ideal çözümdür. Light kedi mamaları özel olarak kilolu kediler için formüle edilerek hazırlanmaktadırlar. En kaliteli ve en ucuz light kedi mamalarına sitemiz üzerinden en hızlı biçimde ulaşabilirsiniz.