petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kedi Tasması

Kedi tasması ürünlerine karşı zaman zaman önyargılı davranılsa da bu ürünlerin sunduğu faydaların kesinlikle göz ardı edilmemesi gerekir. Her biri ayrı karaktere sahip kuyruklu dostlarımız ne kadar engellemeye çalışsak da evlerden firar edebilirler ya da ev içerisinde kendilerini en güvende hissettikleri ücra köşelere saklanıp saatlerce orada kalabilirler. Bir de onları açık hava ve bol güneşle buluşturmak için gezme ihtiyacı duyulduğunda kedi tasmaları onların güvenliğini sağlama noktasında sunduğu konforla avantajlarını arttırır. Tasma, evcil hayvanlar için bir aksesuar olmanın çok ötesinde, olası bir kaçış durumunda, onların evlerinin olduğunu gösteren önemli bir semboldür. Minik dostunuzun kilosuna ve yaşına uygun kedi tasması çeşitlerini inceleyebilir, kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanarak keyifli ve avantajlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Devamını Göster »

Kedi Tasmaları

Kedinizle birlikte yürüyüşe çıkmak ya da onunla bahçenizde dolaşmak istediğinizde, tasma imdadınıza yetişecektir. 

Minik dostunuzun yaşı ve kilosuna göre kedi tasma çeşitlerinden en uygun olanını onun için seçebilir ve dışarda güvenli zaman geçirebilirsiniz. Yürüyüşe çıkmak denince akla daha çok köpekler gelir ancak kedinizin de temiz havada gezmeye ihtiyacı büyüktür. 

Onunla sokakta, parkta gezmek istediğinizde ya da yolculuğa çıktığınızda tasma kullanarak, kaybolmasını engelleyebilirsiniz. Kediler meraklı ve tepkisel olduklarından, onlarla dışarda olmanın en güvenli yolu, tasma takmaktır.

Sizin kadar kedinizin de görünür olduğu güvenli bir yürüyüş için reflektörlü kedi tasması kullanabilirsiniz. Fiyatları Petlebi’de inceleyerek, kediniz için en uygun tasmayı aynı gün kargo imkanıyla kolay, hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz.