petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Köpek Maması

Sadık dostunuzun sağlıklı ve konforlu bir hayat sürebilmesi için yediklerine dikkat etmeniz onun için yapabileceğiniz en önemli şeylerin başında gelir. Yavruluk döneminden itibaren köpeğinizin metabolizmasına uygun besinler barındıran yavru köpek mamaları ile gelişimini destekleyebilir ve yetişkinlik döneminde yetişkin köpek mamalarına yönelebilirsiniz. Can dostunuza sunabileceğiniz alternatifler bunlarla da sınırlı değildir; özel ırklara, yaşlılık dönemine ve kilo durumuna uygun birçok seçenek de bulunmaktadır. Bu nedenle “en iyi köpek maması” onun ihtiyaçlarına en doğru yanıt verecek olandır. Sitemiz üzerinden farklı kriterler doğrultusunda filtreleme yapabilir ve köpeğinizin sağlığı için gerekli olan tüm besinleri aldığından emin olabilirsiniz. Premium mamalarımızla daha sağlıklı günlerde muhteşem anılar biriktirebilirsiniz.

Devamını Göster »

Köpek Maması

Petlebi’de, köpeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz en uygun, ekonomik ve ağız sağlığına  göre seçebileceğiniz kuru köpek mamasını keşfedin. Çok yönlü, uzun raf ömürlü kuru köpek maması markalarını; konserve mama, ödül maması ile çeşnileyebilirsiniz. Farklı formül, lezzet, köpeğinizin yaşı, ırkı ve sağlığına göre seçim yapabileceğiniz onlarca köpek maması çeşitleri içinde, fiyatlarına göre karşılaştırma yapabilir, kararınızı verdikten sonra kolay, hızlı ve güvenli siparişinizi verebilirsiniz.

Ucuz Köpek Maması

Aynı zamanda Petlebi’de ucuz köpek maması da bulabilir, zaman zaman yürütülen kampanyaları takibe alarak, her zaman satın aldığınız köpek maması markalarında da indirimli ürünler yakalayabilirsiniz.

Köpeğinizin, gıda alerjisi, böbrek sorunları, sinidirim hassasiyeti, geçirdiği operasyonlar, ağız ve diş sağlığı, cilt ve tüy sağlığı sorunları varsa, veterinerinize danışarak ya da Petlebi Topluluk’ta deneyiminizi, durumunuzu paylaşarak köpeğinize uygun özel amaçlı en iyilerine ulaşabilirsiniz.