Deri ve Tüy Bakımı

Kediler İçin Deri ve Tüy Bakımı Ürünleri

Kediniz, günün her saati tüylerini yalayarak temizlenir; ancak bu yalnızca kendisini koruyan bir temizliktir. Ev ahalisinin alerjilerden korunması için tüy bakımı ürünleri kullanmanız ve ayda bir kedinizin salya, idrar, ter ve tüylerinden beslenen bakterilerin ürettiği proteinlere karşı, kendinizi ve ailenizi korumaya almanız gerekir.

Kedi tüy bakım sprey, şampuan gibi ürünleri; alerjik reaksiyona neden olan bakterileri uyku moduna geçirmesi için kedinize ve kullandığı yatak, koltuk, halı vb. alanları da spreyleyerek arındırabilirsiniz.

Bakım ürünlerini, 3 aydan büyük kediler için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tüy bakım macunları da, deri ve kürkünün sağlığı için üretilmiş; e vitamini, biyotin ve çinko içeren hem tadıyla ilgi çeken hem sonuçlarıyla mutlu eden ürünlerdir.

Ayrıca kedinizin macunun tadına bayılacağını ve aranızda özel bir bağ gelişmesi için harika bir ödül olduğunu da hatırlatalım.

Öncelikle veterinerinize danışarak, Petlebi’deki tüy bakımı ürünlerini inceleyin, aynı gün kargo fırsatıyla, kolay, hızlı ve güvenli siparişinizi verin.