petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Deri ve Tüy Bakımı

Kedilerin özellikle bahar aylarında tüy dökümü artmaktadır. Düzenli tarama başta olmak üzere birkaç işlemle kedinizin tüy sağlığını kolaylıkla koruyabilirsiniz. Tüyler deriyi de koruduğu için tüy bakımı otomatik olarak deri bakımını destekler.

Devamını Göster »

Kediler İçin Deri ve Tüy Bakımı Ürünleri

Kediniz, günün her saati tüylerini yalayarak temizlenir; ancak bu yalnızca kendisini koruyan bir temizliktir. Ev ahalisinin alerjilerden korunması için tüy bakımı ürünleri kullanmanız ve ayda bir kedinizin salya, idrar, ter ve tüylerinden beslenen bakterilerin ürettiği proteinlere karşı, kendinizi ve ailenizi korumaya almanız gerekir.

Kedi tüy bakım sprey, şampuan gibi ürünleri; alerjik reaksiyona neden olan bakterileri uyku moduna geçirmesi için kedinize ve kullandığı yatak, koltuk, halı vb. alanları da spreyleyerek arındırabilirsiniz.

Bakım ürünlerini, 3 aydan büyük kediler için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tüy bakım macunları da, deri ve kürkünün sağlığı için üretilmiş; e vitamini, biyotin ve çinko içeren hem tadıyla ilgi çeken hem sonuçlarıyla mutlu eden ürünlerdir.

Ayrıca kedinizin macunun tadına bayılacağını ve aranızda özel bir bağ gelişmesi için harika bir ödül olduğunu da hatırlatalım.

Öncelikle veterinerinize danışarak, Petlebi’deki tüy bakımı ürünlerini inceleyin, aynı gün kargo fırsatıyla, kolay, hızlı ve güvenli siparişinizi verin.