petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kedi Tuvaleti

Kediniz için olmazsa olmaz ürünler arasında yer alan kedi tuvaleti, patili dostunuzun tuvalet alışkanlığı kazanmasını kolaylaştırmasının yanı sıra konforunu da arttırmaktadır. Farklı renklerde, boyutlarda, özelliklerde, açık ya da kapalı olarak piyasaya sunulan kedi tuvaleti ürünleri arasından onun için en uygun, sizin için ise en hijyenik çözümleri sunanlara yönelebilirsiniz. Ona kavuştuğunuz ilk andan itibaren tuvaletini rahatlıkla yapmasını sağlayacak üstelik mahremiyetini de koruyacak bu ürünle ona özel bir alan yaratabilirsiniz. Kedi tuvaleti fiyatları ürünlerin şekline, boyutuna, açık ya da kapalı olmasına veya barındırdığı teknolojilere göre değişiklik gösterebilir. Sitemiz üzerinden ailenizin sevimli ferdi için uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimizi de özelliklerini de inceleyebilirsiniz. Seçimleriniz sırasında dostunuzun ebatlarını ve daha önce kullandığı ürün varsa alışkanlıklarını da göz önünde bulundurmalısınız.

Devamını Göster »

Kedi Tuvaleti Çeşitleri

Kedinizle birlikte yaşamaya başladığınız andan itibaren kedinizin çiş eğitimi önem kazanır. Evde birlikte sürdüreceğiniz hayatta tüm ailenin konforu için çiş konusu hızla çözülmelidir. 

Kapalı kedi tuvaleti kullananlar, özelikle kumun etrafa saçılmaması, derli toplu duruşu ve koku sızdırmaması nedeniyle tercihlerini bu yönde kullanıyorlar. Kolay temizlikten yana olanlar ise elekli kedi tuvaletini tercih ediyorlar. Çift katlı ve süzgeçli bu modeller, dışkıyı ve topaklanmış kumları kolayca eleyip atmanızı sağlıyor. Her kedi sahibinin gönlünde ise biraz daha yaygınlaştıktan sonra otomatik kedi tuvaleti yer alıyor.

Bu konuda en büyük yardımcı da kedi tuvaleti kullanımını, kedinizin eve geldiği ilk günlerde başlatmaktır. Evin çeşitli yerlerinde bir kaç çiş kaçırma vakası olsa da farkettiğiniz anda kedinizi tuvaletine koymanız, konuyu anlaması ve pekiştirme için gereklidir. Fiyatları, tuvaletlerin şekline ve özelliklerine göre değişen bu ürünlere dair geniş bir seçkiyi Petlebi’de araştırıp, aynı gün kargo fırsatıyla sipariş verebilirsiniz.