petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kedi Tuvaleti

Ev içerisinde kedi beslerken mutlaka kedi tuvaleti kullanılmalıdır. Kediniz tuvalet ihtiyacını giderirken ne kadar rahat olursa, alışkanlığını o kadar çabuk ve kolay kazanır. Kedinizin büyüklüğüne uygun tuvalet tercih etmeniz önemlidir.

Kedi Tuvaleti Çeşitleri

Kedinizle birlikte yaşamaya başladığınız andan itibaren kedinizin çiş eğitimi önem kazanır. Evde birlikte sürdüreceğiniz hayatta tüm ailenin konforu için çiş konusu hızla çözülmelidir. 

Kapalı kedi tuvaleti kullananlar, özelikle kumun etrafa saçılmaması, derli toplu duruşu ve koku sızdırmaması nedeniyle tercihlerini bu yönde kullanıyorlar. Kolay temizlikten yana olanlar ise elekli kedi tuvaletini tercih ediyorlar. Çift katlı ve süzgeçli bu modeller, dışkıyı ve topaklanmış kumları kolayca eleyip atmanızı sağlıyor. Her kedi sahibinin gönlünde ise biraz daha yaygınlaştıktan sonra otomatik kedi tuvaleti yer alıyor.

Bu konuda en büyük yardımcı da kedi tuvaleti kullanımını, kedinizin eve geldiği ilk günlerde başlatmaktır. Evin çeşitli yerlerinde bir kaç çiş kaçırma vakası olsa da farkettiğiniz anda kedinizi tuvaletine koymanız, konuyu anlaması ve pekiştirme için gereklidir. Fiyatları, tuvaletlerin şekline ve özelliklerine göre değişen bu ürünlere dair geniş bir seçkiyi Petlebi’de araştırıp, aynı gün kargo fırsatıyla sipariş verebilirsiniz.