Tırnak/Pati Bakımı

(18)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

Köpek Tırnak ve Pati Bakımı Ürünleri

Sadık dostlarımızın bakımları onların sağlıklı ve konforlu bir hayat sürmeleri için oldukça önemlidir. Özellikle tırnak bakımı ihmal edilmemesi gereken rutin bakım süreçleri arasında yer alır. Tırnaklarının bakımsız kalması ve gereğinden fazla uzun olması yürürken canlarının yanmasına, ağrı çekmelerine ve kırılıp enfekte olmalarına da neden olabilir. Bu nedenle tırnaklarının düzenli olarak köpek tırnak makasları ile kesilmesi gerekir. Tırnak bakımına ek olarak pati bakımı da düzenli olarak yapılmalıdır. Pati bakımı sayesinde patileri yumuşak tutulabilir, temizlenebilir, ayaklarına batması halinde dikenler ve kıymıklar çıkartılabilir. Petlebi.com'da evcil hayvanların tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tercih edebileceğiniz en birçok alternatif sizi bekliyor.

Köpek Tırnak Bakımı Ürünleri

Köpeklerin tırnaklarının kısaltılması için köpek tırnak makasları kullanılmalıdır. Onların tırnaklarının dayanıklılığı doğrultusunda özel olarak tasarlanan ve dayanıklı materyallerden üretilen tırnak makasları doğru kullanıldığında efektif çözümler sunar. Siz de Petlebi.com üzerinden büyük ırk köpek tırnak makası ve küçük ırk köpek tırnak makası çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Tırnak makasını kullanırken veteriner hekimlerinize danışabilirsiniz. Köpeklerin tırnaklarının yanlış ve gereğinden kısa kesilmesi kanamalara yol açabileceği gibi canlarının da yanmasına neden olur.

Köpek Pati Bakımı Ürünleri

Köpek pati kremi sayesinde sadık dostlarınızın patilerini yumuşacık yapabilirsiniz. Sağlıkları için hiçbir zararı bulunmayan içerikler ihtiva eden pati bakım kremleri koruyucu özelliğe de sahiptir. Ayaklarındaki çatlamalar, kurumalar ve yaralanmalara karşı engelleyici niteliğe sahip olan bu ürünlere ek olarak başlıklı köpek pati temizleme sıvısı ürünlerine de başvurabilirsiniz.

Köpek Tırnak ve Pati Bakım Ürün Çeşitleri

Köpek tırnak ve pati bakım ürünleri dostlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere çok çeşitlidir. Tırnak makaslarına ek olarak temizleme suları, kıymık ve diken çıkartıcı ürünleri de yer almaktadır. Petlebi.com üzerinde Bioline, Beaphar, EuroGold ve Trixie gibi markaların en kaliteli köpek ürünleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Köpek Tırnak ve Pati Bakım Ürünleri Fiyatları

Pati ve köpek tırnak bakımı ürünleri fiyatları ürünün markasına, kalitesine, türüne ve içeriğine göre değişiklik gösterebilir. Petlebi.com'da en uygun fiyatlı ürünler arasından bütçenize uygun olanı seçebilir, kullanıcı yorumlarını okuyarak en doğru kararı verebilirsiniz. Dilerseniz online ödeme yöntemlerini dilerseniz kapıda ödeme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Köpeklerimizin patileri sokak gezintileri sırasında zarar görebilir. Pati bakımı sayesinde bu zedelenmeleri en aza indirebilirsiniz. Tırnak bakımı da bu aşamada destekleyicidir. Köpeğinizin tırnaklarını düzenli olarak kesmeniz yürürken zorluk çekmesini engelleyecektir.