petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
99 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Yavru Kedi Maması

Kediler 1 yaşına kadar yavru olarak değerlendirilir. Yavruluk aşamasında, gelişimini destekleyen mamalarla beslenmeleri gerekir. Yavru kedi mamaları vitamin ve mineral açısından zengin ve besleyicidir. Metabolizmasına uygun mama kedinize uzun bir yaşam sağlayacaktır.

Yavru Kedi Maması Fiyatları

Yavruluk döneminde doğru bir beslenme planıyla büyütülen kediler, geleceğe güvenle hazırlanır. Yavru kedi mama tavsiyesi için öncelikle veterinerinize kulak vermelisiniz, Petlebi Topluluk’ta sizinle aynı durumda olan ailelerin yorumları da size bir fikir verecektir. 

En iyi yavru kedi maması denince anlamanız gereken, minik dostunuz için protein ağırlıklı, anne sütünün besleyici içeriğine yaklaşık değerlere sahip, göz, beyin fonksiyonlarının ve kemik sisteminin gelişmesine katkıda bulunan bir mama gelmelidir. Ayrıca yavru olmasından ötürü kolay sindirilebilir olmasını da göz önünde bulundurmalısınız.

Yavru Kedi Maması Çeşitleri

Yavru kedi maması kategorisinde Petlebi’de çok geniş bir seçkide çeşitleri bulabilir ve marka incelemerini okuyarak, kediniz için en iyisini uygun fiyatlarla aynı gün kargo imkanıyla sipariş verebilirsiniz. 

Yavru Kedi Maması Kullanıcı Yorumları