petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Yavru Kedi Maması

Kediler 1 yaşına gelene kadar yavruluk dönemleri devam eder. Yavrular ve yetişkinler arasında gereksinim duyulan besinlerin, vitaminlerin ve minerallerin oranları birbirinden farklıdır. Dolayısıyla yetişkinliğe geçiş aşamasında sağlıklı bir gelişim için onların büyüme dönemlerine uygun beslenmeleri gerekir. Yavru kedi maması ürünleri içerik bazlı düşünüldüklerinde oldukça çeşitlidir, damak zevklerine uygundur ve sahip oldukları özellikler marka bazlı değişiklik gösterebilir. Yavru kedilere özel kuru mamalar ırklara özel üretilebileceği gibi genel anlamda tüm dostlarımız tarafından güvenle tüketilebilecek versiyonları da bulunur. Siz de yavruluk sürecindeki dostunuz için sitemiz üzerinden kaliteli ve güvenilir mama seçeneklerine erişebilir, kampanya dönemlerimizi takip ederek hem avantajlı fiyatlardan yararlanabilir hem de küçük sürprizlerle onu şımartabilirsiniz.

Devamını Göster »

Yavru Kedi Maması Fiyatları

Yavruluk döneminde doğru bir beslenme planıyla büyütülen kediler, geleceğe güvenle hazırlanır. Yavru kedi mama tavsiyesi için öncelikle veterinerinize kulak vermelisiniz, Petlebi Topluluk’ta sizinle aynı durumda olan ailelerin yorumları da size bir fikir verecektir. 

En iyi yavru kedi maması denince anlamanız gereken, minik dostunuz için protein ağırlıklı, anne sütünün besleyici içeriğine yaklaşık değerlere sahip, göz, beyin fonksiyonlarının ve kemik sisteminin gelişmesine katkıda bulunan bir mama gelmelidir. Ayrıca yavru olmasından ötürü kolay sindirilebilir olmasını da göz önünde bulundurmalısınız.

Yavru Kedi Maması Çeşitleri

Yavru kedi maması kategorisinde Petlebi’de çok geniş bir seçkide çeşitleri bulabilir ve marka incelemerini okuyarak, kediniz için en iyisini uygun fiyatlarla aynı gün kargo imkanıyla sipariş verebilirsiniz.