petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kedi Çimi

Mide sağlığı için kedinizin ara sıra bitki yemesi gerekmektedir. Kedi çimleri bu isteği karşılar. Genellikle tohum ve toprak şekilde alınan kedi çimleri kısa sürede büyür ve kullanıma uygun hale gelir. Kediniz tükettikçe faydasını görecektir.

Devamını Göster »

Kedi Çimi Nedir?

Kedi çimi, kedinizin mide bulantısını gidermek ya da yuttuğu tüyleri dışkılama yoluyla atmasını sağlamak için birebirdir. Hazır haldekiler kadar, evinizde kendi kendinize yetiştireceğiniz çeşitleri de alabilirsiniz. Böylece, özellikle evden çıkmayan kediniz için faydalı, yumuşak ve zengin vitaminli, kedinize özel çiminiz olur.

“Kedi çimi ne işe yarar?” diye düşünürseniz, yavru kedilerin dahi içgüdüsel olarak, mideleri rahatsız olduğunda ya da  tüylerini temizledikten sonra kusma ihtiyacı duyduklarında otlara dadandıklarını görebilirsiniz. Evdeki bitkilerinizi korumaya ek olarak; kediniz için çok daha faydalı olan arpa, buğday gibi tahıllar ve süpürge otu tohumu gibi bitki tohum karışımlarından oluşan özel çimlerle kedinizin sindirim sistemini korurken, vitamin ve mineral desteği de vermiş olursunuz.

Petlebi’de kedi çimi fiyatları ve markalarını inceleyerek; aynı gün kargo fırsatıyla hızlı, kolay ve güvenli sipariş verin.