Boyun Tasması

(165)

279 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Boyun Tasması markası:

Köpek Boyun Tasması

En çok tercih edilen aksesuarların başında gelen köpek boyun tasması çeşitleri hem tasarımları hem de fonksiyonları ile dostlarımızın en önemli ihtiyaçları arasında yer alır. Neredeyse her birinde kullanılan bu ürünlerin ilk ve en önemli amacı onun güvenliğini sağlamaktır. Onunla yapılacak yürüyüşlerde uzaklaşmasının engellenmesi, olası tehlikelerin azaltılması ve onun kaybolma riskinin azaltılması için en gerekli ekipmanlardan biri olarak kabul edilen köpek boyun tasmaları tüm sadık dostlarımıza uygun boyutlarda üretilmektedir. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılabilirler ve eğitim sırasında sundukları konforla da farklı çeşitlerine ihtiyaç duyulabilir.

Köpek Boyun Tasması Çeşitleri

Petlebi.com'un geniş ürün yelpazesinde birbirinden şık ve işlevsel köpek boyun tasması çeşitleri sizleri bekliyor. Bandanalı, reflektörlü, dikenli eğitim zinciri, taşlı, tüy koruyucu özellikli, ikili zincirli, desenli, kilitli ve renkli boyun tasmaları çeşitli malzemelerden üretilebiliyor. Trixie, Pet Safe, Ferplast ve Wee Pets gibi markaların ürünleri farklılık gösterdiği için seçim sırasında hem zevkinizi hem de dostlarınızın gereksinimleri ön planda tutabilirsiniz. Dostunuzun boyutları ve yaşı doğrultusunda yavru köpek boyun tasması, büyük ırk köpek boyun tasması, deri köpek boyun tasması ve köpek boyun tasması zincir modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Köpek Boyun Tasması Ne İşe Yarar?

Bu soruya birçok yanıt verilebilir. Bu ürünler yürüyüşler sırasında köpeğinizi kontrol edebilmeniz adına büyük bir öneme sahiptir. Ancak tek işlevleri de bu değildir. Model çeşitliliği doğrultusunda dikenli yapıda olanlar dostunuza dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı koruyucu özellik gösterir. Reflektörlü modeller karanlık vakitlerde onun fark edilebilmesini sağlayarak güvenliğini arttırır. Bandanalı modeller şık bir görüntü sunar ve dostunuzun tarzını ön plana çıkarır. İkili zincirli modeller eğitimleri sırasında kullanılabilir ve kontrol edilmelerini kolaylaştırır. Hangi malzeme ya da modelde olursa olsunlar birçok boyun tasmasının genişliği ayarlanabilir özelliktedir. Bu noktada farklılık kilit mekanizmasından doğar. Bazı tasmaların kilit kısımları plastikten üretilir bazılarında ise bu mekanizma ya hiç olmaz ya da çelik gibi sert metallerden yapılır. Dolayısıyla dostunuzun yaşı, ırkı, kuvveti ve boyun genişliği ona uygun ürünün belirlenmesinde yardımcı olacaktır.

Köpek Boyun Tasması Nasıl Seçilir?

Köpek boyun tasması seçimi yalnızca ürünün rengi, deseni ya da şıklığı doğrultusunda yapılmamalıdır. Dostunuzun kilosu ve boyutu size yol göstermesi gereken bir unsur olacaktır. Bu unsur tasmanın üretildiği malzemenin belirlenmesini ve kilit sistemi seçimini doğrudan etkileyecektir. Aynı zamanda dostunuzun boyun genişliği de çok önemlidir. Aldığınız bir tasma dar olursa onu gezdirirken hayati fonksiyonlara sahip olan boyun kısmının zedelenme riski ile karşılaşabilirsiniz. Bazı modellerin reflektörlü olduğundan bahsetmiştik. Geceleri sık yürüyüş yapıyorsanız ya da dostunuz kendi gezintilerini kendisi yapıyorsa köpekler için boyun tasması seçimi sırasında reflektörlü modeller gibi ek özelliklere de başvurabilirsiniz. Boyun tasması modelleri çok çeşitli olduğu için kaliteli, yumuşak ve ona herhangi bir zarar vermeyecek materyallerden üretilenlere de odaklanabilirsiniz.

Köpek Boyun Tasması Fiyatları

Köpek boyun tasması fiyatları markalara, ürünün kalitesine, ebatlarına, üretim malzemesine ve fonksiyonlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Petlebi.com üzerinden onun için yüzlerce seçenek arasından en uygununu tercih edebilirsiniz. En uygun fiyatlardan yararlanabilir, hızlı kargo seçeneklerimizle dostunuzun ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.