Anksiyete Giderici

(5)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Köpek Anksiyete Giderici

Köpekler de insanlar gibi alışkın olmadıkları durumlarla karşılaştıklarında korkabilirler ve strese girebilirler. Bu gibi durumda huzursuzlanmaları, sürekli havlamaları ve hatta agresifleşmeleri mümkündür. Onlara bu duyguları hissettirebilecek birçok farklı durumla karşılaşılabilir. Sahiplerinden uzun süre ayrı kalmaları, çok kalabalık ortamlara girmeleri, yüksek sese maruz kalmaları, araç yolculukları ve veteriner ziyaretine gitmeleri gibi birçok eylem onlarda stresi tetikleyebilmektedir. Tetiklenen stresin sıklığı ve süresi onların sağlığı için de oldukça zararlı sonuçlar doğurabilir. Köpek anksiyete giderici kıyafetler sayesinde kolay bir şekilde sakinleşmeleri ve kendilerini güvende hissetmeleri sağlanabilir. Petlebi.com'da Kong ve Sherlock Pets gibi tanınmış markaların köpek kundağı çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Köpekler İçin Stresin Zararları

Farklı nedenlerle yaşadıkları stres dostlarımızda çeşitli kaygılar yaratabilirken sağlıklarını ve davranışlarını da etkileyebilir. Aşırı havlama, cilt alerjileri, nedensiz yere ishal olmaları, her zamankinden ağır bir koku salgılamaları, konsantre olamamaları ve ev eşyalarına zarar vermeye başlamaları stresli olduklarının en temel göstergeleridir. Stresle mücadelede ilgi, şefkat ve sevgi en temel güçler olsa da köpek anksiyete giderici kıyafetler sayesinde pratik ve olumlu sonuçlar alınması sağlanabilir.

Köpek Anksiyete Giderici Elbise Çeşitleri

Köpek kundağı olarak da adlandırılabilen anksiyete giderici kıyafetler farklı renklerde ve ebatlarda üretilebiliyor. Kolay giydirilebilen, sağlığa zarar vermeyen malzemelerden imal edilen, ayarlanabilir özellikte olan, reflektörleri bulunan ve vücutlarını sararak güvende hissetmelerini sağlayan çeşitleri Petlebi.com'da bulabilir, patili dostunuzun stresle başa çıkmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Köpek Anksiyete Giderici Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Seçim sırasında ürün ebatları ile köpeğinizin boyutlarının uyum içerisinde olduğundan emin olmalısınız. Bu ürünlerin temel özelliği vücudu sarması olduğu için aşırı sıkı ya da aşırı bol olanlar işlevini yerine getirmeyecektir. Sitemizdeki ürünlerin ebatları ve hangi ırklar için önerildikleri hakkında bilgi bulabilirsiniz. Alternatif olarak vücuda ayarlanabilir özelliğe sahip olanlara, yıkanabilir kumaştan üretilenlere ve geceleri dahi fark edilmelerini sağlayan reflektörlü modellere yönelebilirsiniz.

Köpek Anksiyete Giderici Fiyatları

Köpek anksiyete giderici elbise fiyatları markaya ve ürün ölçülerine göre değişebilmektedir. Sitemiz üzerinden en uygun fiyat tekliflerinden yararlanarak ailenizin en sevimli üyesinin kaygılarını azaltabilirsiniz. Ürünler hakkında yapılan yorumları okuyabilir, filtreme özelliklerimizi kullanarak aile bütçeniz için en uygun olanı satın alabilirsiniz.