Köpek Taşıma Çantası

(81)

Köpek sahipleri uzun seyahatlerine, koşullar uygunsa mutlaka köpeklerini de götürmek ister. Alacağınız taşıma çantasının boyutlarını ve malzemesini araştırarak almanız yolculuk esnasında köpeğinizin rahat etmesini sağlayacaktır.

Devamını Göster »

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Köpek Taşıma Çantası markası:

Köpek Taşıma Çantası

Köpeklerin konforunu arttırmak ve kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak için özel olarak tasarlanan köpek taşıma çantası modelleri, kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Onunla birlikte dışarı çıkmanın ya da seyahat etmenin gerektiği durumlarda büyük bir konfor sunan taşıma çantaları hayat kolaylaştırıcı ürünlerin başında gelmektedir. Oldukça kullanışlı özelliklere sahip olduklarından veteriner ziyaretlerine giderken, sosyal aktiviteler sırasında veya seyahat halindeyken onların hem güvende hem de huzurlu kalmalarını sağlamaları açısından da büyük bir gereklilik olarak düşünülmektedir. Özellikle yavruluk ve yaşlılık dönemlerinde tedirginliklerini azalttığı bilinen bu ürünler dostlarımızın ihtiyaçlarını karşılarken bizlerin de içinin rahat etmesini sağlamaktadır.

Petlebi.com üzerinden dostunuzun ebatlarına ve ihtiyaçlarına yönelik üretilen birçok köpek taşıma çantası modeline erişebilirsiniz. %100 orijinal ürün garantimizden yararlanarak satın alacağınız ürünlerin özelliklerini okuyabilir, haklarında yapılan yorumlarını inceleyebilir ve son kararı verebilirsiniz.

Köpek Taşıma Çantası Ne İşe Yarar?

Çanta ve kafes gibi farklı formlarda ve özelliklerde üretilen köpek taşıma çantaları yalnızca toplu taşıma araçları ile seyahat eden kişilerin ve dostlarının kullandığı ürünler değildir. Seyahatler sırasında yasal gereksinimlerin yerine getirilmesini sağlarlar ancak aynı zamanda kendi aracıyla yolculuk yapanlar için de büyük bir güven sunarlar. Evcil dostlarımız yol esnasında ani seslerden ya da araç hareketliliğinden rahatsız olarak sürücünün kucağına çıkabilir, ilgisini dağıtabilir ve maalesef kaza oluşumuna neden olabilirler. Köpek taşıma çantaları sayesinde onların güvende hissedebilecekleri bir ortam yaratılırken ani hareket etmelerinin de önüne geçilebilir.

Taşıma çantaları farklı tasarımlara sahip olduğu için küçük ırka mensup patililerin sosyal aktivitelere katılmasını da mümkün kılar. Sosyalleşmek için kafelere ya da restoranlara gidildiğinde onlardan bir an olsun ayrılmak istemeyen sahiplerinin her daim yanlarında olabilirler.

Düzenli veteriner hekim kontrolleri dostlarımızdan bazıları için tedirgin edici bir olaydır. Aile bireyleri için ise sağlık kontrollerine gitmek zaman zaman tam bir kabusa dönüşebilir. Veteriner hekimlerin kapısından girmeyen ya da kaçmak isteyen birçok köpek için taşıma çantalarına başvurmak tercih edilebilecek en doğru ve etkin alternatiflerden biri olacaktır.

Bu ürünler her zaman seyahat, sosyalleşme veya sağlık kontrollerine huzurla gitme gibi durumlarda işe yaramıyor. Hayatımızı paylaştığımız canlar yaşları ilerledikçe hareket yetilerini kaybedebiliyor, hastalık nedeniyle yürüyemez hale gelebiliyor veya ne yazık ki kaza geçirmeleri halinde onların bir yerden bir yere gitmesi için ek yardımcılara ihtiyaç duyuluyor. Taşıma çantaları bu açıdan da sundukları faydalarla ön plana çıkıyor.

Köpek Taşıma Çantası Çeşitleri

Birçok farklı model ve özellikte üretilen köpek taşıma çantaları fonksiyonel çözümler sunuyor. Şık tasarımları ile dikkat çeken metal kapılı, dışarıda oldukları süre boyunca etrafı izlemelerini sağlayan şeffaf, sahiplerinin konforunu arttıran çekmeli, kolay bir taşıma deneyimi sunan omuz ve sırt çantası, sağlamlığı ile ön plana çıkan kafes gibi farklı modellere sahip olan köpek taşıma çantaları hem dışarıda hem de ev içerisinde güvenli ve keyifli hissetmelerine de yardımcı oluyor. Özellikle yeni sahiplenilen patili arkadaşlarımızın sığınacak güvenli bir yere kavuşmasını sağlayan şık ve kaliteli ürünler Petlebi.com'da %100 orijinallik garantisiyle sizlere sunuluyor.

Köpek Taşıma Çantası Seçimi Nasıl Yapılır?

Dostlarımızın güvenle taşınması için en uygun modeli tercih etmek dikkat isteyen bir süreçtir ve farklı faktörlerin eş zamanlı olarak göz önünde bulundurulmasını gerektirir. İlk olarak köpeklerin boyutu düşünülmelidir. Bazı ürünler yalnızca kediler ve küçük ırklar için üretilmişlerdir. Dolayısıyla taşıma kapasiteleri de dayanıklılıkları da onlara göre dizayn edilmiştir.

Ürün seçimi sırasında üretildiği malzemeleri de incelemenizi tavsiye ediyoruz. Sağlıklarına zararı olmayacak materyallerden üretilen taşıma ekipmanlarında hava almaları için gerekli özelliklerin olup olmadığına da dikkat etmelisiniz. Özellikle uzun yolculuklar sırasında rahat nefes alabilmeleri adına havalandırma bakımından konforlu olup olmadığından emin olmalısınız.

Köpek çantaları seçerken ürünlerin kullanım amacını da değerlendirmelisiniz. Onunla gezmek ve hava almasını sağlamak için özel bir isteğiniz varsa şeffaf modeller doğru tercihler olacaktır. Yalnızca fonksiyonel olmasını istiyorsanız dostunuzun boyutu ve kilosu için en uygun tercihi yapmak adına daha dayanıklı olan; metal ya da sert plastikten üretilen alternatiflere yönelebilirsiniz.

Köpek Taşıma Çantası Fiyatları

Petlebi.com üzerinden en uygun fiyatlarla sadık arkadaşınız için alışveriş yapabilirsiniz. Köpek taşıma çantası fiyatları malzemeleri, boyutları, sahip oldukları ek özellikler ve dayanıklılıkları doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Sitemiz üzerinden alışveriş yapmadan önce ürünlerle ilgili yorumları okuyarak en doğru kararı verebilir, avantajlı tekliflerimizden yararlanarak karlılığınızı arttırabilirsiniz.