petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kedi Otu

Kedi otları sakinleştirici ve yakınlaştırıcı bir etkiye sahiptir. Sprey ya da bitki şeklinde kullanılabilir. Kedinizin ilgisini çekmeyen herhangi bir ürüne uygulayarak ürünün kullanımını kolaylaştırabilirsiniz. Sakinleştirici etkiye sahip kedi otları da bulunur.

Devamını Göster »

Kedi Otları

Minik dostunuzu mutlu ederek eğitebilirsiniz. Kedi otu ne işe yarar derseniz, size cevabımız tam olarak bu olacak. Kedi otu, kedinizin ilgisini anında çeken, onu yönlendirmek istediğiniz yerde zamanını sakin ve mutlu geçirmesini sağlayan %100 bitkisel bir üründür. Sıktığınız bölgeye yönlenen kedinizi bu sayede eğitebilir, oyun oynatabilirsiniz. 

Kedi otu kullananlar, kedilerini alıştırmak istedikleri bölgelere, örn. yatağına alıştırmak için, evde gireceği giremeyeceği bölgelerin sınırını çizmek için kullanırlar. Siz de kedinizi doğru yönlendirmek, oyuna teşvik etmek için kullanabilirsiniz. Kedinizin ilgisini çekmeyen tırmalama merdiveni vb. alanlara sıktığınızda, bu alanda oyun oynamaya ve tırnaklarını bilemeye başladığı göreceksiniz. Böylece koltuk ve kanapeleriniz de rahat bir nefes alabilecek.

Kedi otu farklı farklı formlarda ot ya da bu ottan üretilmiş sprey çeşitleri şeklinde bulunmaktadır. Petlebi’deki geniş seçkiyi inceleyerek, fiyatları karşılaştırarak, aynı gün kargo imkanıyla hızlı, kolay, güvenli sipariş verebilirsiniz.